Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy tűnik bajban vagyok. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy tűnik bajban vagyok. Mit tegyünk, hogy ne derüljön ki?

Figyelt kérdés

A szituáció az, hogy nemrég ismertem meg a másodunokatesómat és hiába diktált mást a józan ész, már elsőre kölcsönös volt a vonzalom köztünk. Elcsattant pár csók, de mivel kissé messze lakik, ezért ritkán látjuk egymást. Most viszont úgy alakult, hogy több napot náluk töltenénk az unokahúgommal. A szülők semmit sem tudnak az egészről, most viszont kicsit aggódok, hogy ki fog derülni ami köztünk volt/van. Mindennap beszélünk, és ha elmegyek hozzájuk, ez nem fog annyiban maradni. Természetesen ezen szinten nem lépünk túl, mert az már tényleg botrányos volna.

Szóval a kérdésem felétek, hogyan tudjuk ezt az egészet titokban tartani, hogy a szülőknek ne szúrjon szemet? Illetve az unokahúgom is mindig rajtunk tartja a szemét és már így is megvádolt, hogy biztosan tetszünk egymásnak.


2013. aug. 8. 18:16
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ha kicsit félreérthető voltam, a szülők arról nem tudnak, ami köztünk van. A két család között nagyon jó a kapcsolat.
2013. aug. 8. 18:17
 2/13 anonim ***** válasza:

Másodunokatesóval azt csinálsz, amit akarsz :P

Egyébként meg mi a probléma? Nem mondjátok el, és kész.

2013. aug. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem tudtok mit tenni, csak annyit, hogy titokban csináljátok. Egyébként ez szerintem már nem számít vérfertőzésnek, ha jól értelmezem a másod unokatestvér fogalmát.
2013. aug. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nincsen ebben semmi. Nagyon távoli rokon, akár meg is fektetheted.
2013. aug. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Alaposan utánanéztünk a témának, nem is a genetikai részével van baj, hanem az erkölcsivel, ugyanis ha ez kiderülne, szerintem búcsút inthetnék az szeptembertől egyetemnek és az albérletemnek...
2013. aug. 8. 18:22
 6/13 anonim ***** válasza:
24%

Nekem is volt egy ilyen élményem régebben. Unokatestvérem öccse folyton piszkált minket hogy szerelmesek vagyunk egymásba, persze a szülők ezt nem vették komolyan, szóval nyugi tuti nálatok se veszik majd komolyan ha csak más mondja és nem látnak semmi jelet.

A gond nálunk akkor kezdődött, amikor ezen szavak hatására elkezdtünk közeledni egymáshoz. Elsőnek csak sokat voltunk együtt, együtt aludtunk, sokat beszélgettünk, stb. Aztán egyszer rám mászott és azt akarta hogy feküdjek le vele. Nemet mondtam természetesen - és neked is ezt kell tenned! Azóta nem valami jó a kapcsolatunk sajnos, biztosan megbántottam, de nem tehettem mást.

Szóval neked is így kell tenned, és smárolni se smárolj vele többet mert egy idő után ez lesz a vége.

2013. aug. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy titokban, de mégis hogy, ha az unokahúgom folyton bennünket sasol? Szerintem sosem hagy bennünket kettesben. A féltékenysége abból adódik, hogy neki is tetszik, csak ő 12 éves, szóval nem gondolja komolyan.
2013. aug. 8. 18:27
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát ha nagyon ragaszkodsz hozzá akkor éjszaka.? Akkor a 12 éves kiscsaj biztos alszik:)

Ti hány évesek vagytok?

2013. aug. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

18 és 17


Csak neki van egy nővére is és a szülei is otthon vannak általában. Meg szerintem én az unokahúgommal fogok aludni és ha elszökök mellyel, akkor az feltűnik neki. Na meg mi lesz a véletlen ránknyitnak, vagy rájönnek, hogy ott vagyok nála? Akkor bizony az égbe se lesz csendesség...

2013. aug. 8. 18:35
 10/13 A kérdező kommentje:
*mellyel - mellőle
2013. aug. 8. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!