Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy tűnik bajban vagyok. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy tűnik bajban vagyok. Mit tegyünk, hogy ne derüljön ki?

Figyelt kérdés

A szituáció az, hogy nemrég ismertem meg a másodunokatesómat és hiába diktált mást a józan ész, már elsőre kölcsönös volt a vonzalom köztünk. Elcsattant pár csók, de mivel kissé messze lakik, ezért ritkán látjuk egymást. Most viszont úgy alakult, hogy több napot náluk töltenénk az unokahúgommal. A szülők semmit sem tudnak az egészről, most viszont kicsit aggódok, hogy ki fog derülni ami köztünk volt/van. Mindennap beszélünk, és ha elmegyek hozzájuk, ez nem fog annyiban maradni. Természetesen ezen szinten nem lépünk túl, mert az már tényleg botrányos volna.

Szóval a kérdésem felétek, hogyan tudjuk ezt az egészet titokban tartani, hogy a szülőknek ne szúrjon szemet? Illetve az unokahúgom is mindig rajtunk tartja a szemét és már így is megvádolt, hogy biztosan tetszünk egymásnak.


2013. aug. 8. 18:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Miért lenne erkölcsileg elítélendő, ha jársz a másodunkatesóddal?

Vagy a szüleid szerinted nem vennék jó néven? És komoly a félelmed, hogy akkor nem támogatják a továbbtanulásod?

Ha tényleg erről van szó, akkor én megtudakolnám a szüleimtől, mi a véleményük a dologról, pl. a csajozásra-pasizásra terelni a szót, és poénosan rákérdezni.

2013. aug. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Anya ígyis kiakadva mesélte azt, hogy az unokahúgom is "belészerelmesedett", ezért inkább meg sem próbálom, mert gyanút fog. Egyébként nagyon engedékeny és jófej szüleim vannak, de kizártnak tartom, hogy ez beleférne nekik.
2013. aug. 13. 12:56
 13/13 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezd meg, hogy miért akadt ki azon, hogy az unokahúgod "beleszerelmesedett"?
2013. aug. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!