Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem túl magam ezen? 16/f

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam ezen? 16/f

Figyelt kérdés
Amikor 8-adikos voltam és a suliba volt ilyen farsangi "disco" akkor még ruházatra nem adtam csak amit kaptam. Nem volt sok barátom, de nem voltam visszahúzódó csak simán nem vagyok valamiért népszerű na mind1 is,akkor az estén elengedtem magam szórakoztam.Minden nagyképű gyerek ült és mobilozott én táncoltam össze-vissza.A lényeg hogy jó volt és egy csaj jött mindig oda hozzám egy 7-ikes csaj.Rá 1 hétre "jártunk" de be voltam szarva ..még nem volt barátnőm mit csináljak hogy lenne jó?! stb... És akkor egyik szünetbe odajött hozzám és lesmárolt.. Furcsa volt mert nem is számítottam ilyenre utána elment és nevetett az egyik lány osztálytársammal.Még aznap délután mégegyszer lesmárolt.. másnap már mindenki azzal baszogattot hogy szétharapdáltam a csaj száját meg ilyenek meg hogy szarul csókolózok stb.. de szó szerint az egész iskola...még az is aki köszönni se szokott az is..de még a mai napig ezzel basztatnak és egyszerűen nem tudom túltenni magam ezen. Most leszek 11-edikes 2-3 csaj volt akivel járhattam volna már csak egyszerűen nem mertem lesmárolni őket. Hogy tegyem magam túl ezen? Részegen se tudtam feloldódni. Tanácsot szeretnék kérni és nem a megoldást várom másoktól!
2013. aug. 8. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyi év után azért már illene hagyni a fenébe. Régen volt, ne gondolj rá. Ha baszogatnak csak azért, mert látják, hogy idegesít. Legyél továbbra is nyílt, haverkodós típus, ne félj a lányoktól. Ha normális a csaj megtanít csókolózni, ha tényleg bejössz neki, ezen nem fog múlni :)
2013. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már nem veszem fel,nem is az idegesít hogy baszogatnak. Hanem hogy kihagyom a jó lehetőségeket mert nem bízok saját magamban. Magamnak korlátokat állítok fel folyton.:|
2013. aug. 8. 20:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok pszichológus, meg most nincs is kedvem lelkizni. De akkor nem azzal van a baj, hogy ezen nem tudod túltenni magad és valószínűleg nem is innen indul a probléma. Engedd el magad, annyit tudok javasolni.
2013. aug. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Okés, Köszönöm !:)
2013. aug. 8. 20:41
 5/6 anonim ***** válasza:
az egy régi csalódás volt számodra.Az már jópár éve volt.Felejtsd el és éjj a mának :) Ha visszafogott maradsz akkor elveszítheted az igazit,és nem is tudnád meg hogy ő az aki kell :)Sok ember sok féleképpen smacizik,lehet a következő meg elolvad mert olyan jól csinálod!Legyen önbizalmad.Éld az életet,ne nézd!Sok sikert!:)
2013. aug. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazad van!Köszi:)
2013. aug. 8. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!