Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem túl magam rajta?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam rajta? (20/L)

Figyelt kérdés
Még tavaly novemberben szakított velem a pasim és azóta neki van valakije.. Ugyanannyi éves a csaj mint én (mert nekem azt is mondta még akkor, hogy o már egy komoly kapcsolatot akar, családot..). Azt hittem már túl vagyok rajta, de most megláttam egy közös képüket és még mindig fáj :(
2013. júl. 1. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyan nem éri meg az ilyenért sírdogálni. Hidd el csak magadnak fogsz azzal ártani, és senki másnak, ha folyton utána vágyakozol. Fiatal vagy, és feltételezem szép is, szóval járj társaságba ismerkedj, beszélgess emberekkel, legyél sokat a barátnőiddel :) Fel a fejjel, nem veszítettél semmit vele, hadd élje az életét, mindazonáltal fogd fel úgy, hogy nem kellettél valakinek azért, hogy másnak te legyél a mindene :) 19/F
2013. júl. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jah a képet meg égesd el, de sürgősen :))))
2013. júl. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Persze, törjön be a lakásukba és égesse el? Vagy menjen el a facebook szerverparkba és gyújtsa fel az egészet?


közös képÜKet... :)

2013. júl. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, fb-on láttam, nehéz lenne elégetni :) De azért koszi :)
2013. júl. 1. 13:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor bocsánat, már azt merészeltem feltételezni, hogy kézzel fogható az a kép! A kritizáló kollégám pedig a legmesszebbmenőkig igyekezett segítő, és pontos választ adni
2013. júl. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha kézzel fogható kép lenne, már el lenne égetve :D
2013. júl. 1. 13:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Sipir bulizni a tobbiekkel :-D


Szerintem kevés fiú van, akiért érdemes lenne egy lánynak sírni...


Szedd magad össze és hagyd a múltat... Én is mindíg a régi dolgokkal szivatom magam... ez nem jó :')

2013. júl. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én is így vagyok egy lánnyal, azért tiltottam le FB-on is, és azóta jobb

f19

2013. júl. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!