Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Járnátok olyan nővel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Járnátok olyan nővel, akinek irezumi tetoválás van a hátán?

Figyelt kérdés

Például:

[link]

[link]

(Csak háton, karon és lábon nem. )

Mondjuk ha a csajnak ez nem csak divat, hanem tényleg hordoz számára jelentést a minta.



2013. aug. 8. 22:56
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

Ez a túlfűtött rosszindulat, ez a előítéletesség fogja kinyírni az emberi fajt. Sokkal szebb, egészségesebb lenne mindenki ha nem folyamatosan a gyűlölködésen járna az eszük... kisimulnának a homlokráncaik :D

Szerintem szép a tetkó, magamra nem varratnám, de ha ilyen barátnőm lenne nem zavarna.

2013. aug. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Tehát van egy nő, aki nagyon tetszik neked. Értelmes, okos, tanult, szép... Látható helyen nincs rajta tetoválás, sem piercing, semmi ilyesmi. Teljesen átlagos ilyen szempontból. Eljuttok például a szexig, meglátod a hátán a tetoválást, és elfutsz?
2013. aug. 8. 23:10
 13/36 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy a legtöbb válaszoló nem előítéletes :)
2013. aug. 8. 23:10
 14/36 anonim ***** válasza:

Addig úgy is ki fog derülni, mert nem fogja megállni, h ne erről magyarázzon.

Nem fogok elfutni, megdugom aztán jonapot, csalódás lesz.

2013. aug. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Ha tényleg okos és kedves a csajszi akkor szerintem elmondja, hogy ilyen mértékű tetkója van mielőtt szexelnénk :D
2013. aug. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Egy ilyen feltetoválása baromi fájdalmas lehet. Barátnak szívesen fogandék ilyet, sőt, szexbarátnak is, de kapcsolatba ennél törékenyebb, érzékenyebb csajok jönnek be, akikre "vigyázhatok".
2013. aug. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

Soha nem szoktam magyarázni róla. Van, és kész, nem beszédtéma nálam. Hozzám tartozik, ennyi. Ha például fürdőruhában látszik, akkor idegenek arcán látom sokszor az előítéletet. Ha ismerős látja először, maximum meghökken, kérdez róla néhány szót, aztán továbblép.

"Nem fogok elfutni, megdugom aztán jonapot, csalódás lesz."

Részedről az lenne, ugyanis nem vagyok az az "egyszerdugható" típus, ha csak én nem akarom ;)

2013. aug. 8. 23:18
 18/36 anonim ***** válasza:

Tudom-tudom, te nem vagy az a típus.

Persze azért állsz le velem vitatkozni.

Az ilyen mindenáron szembemegyek a másikkal és viszem a hülyeségem nőket szoktam egy kiadós vveszekedés után. jól megb...szni.

A bólogató kutyáid meg csodálkoznak meg ide jönnek fel kiírni kérdést, h "tök kedves voltam a csajjal mégis a hülyével kefélt, mit rontottam el?"

2013. aug. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

"Tehát van egy nő, aki nagyon tetszik neked. Értelmes, okos, tanult, szép... Látható helyen nincs rajta tetoválás, sem piercing, semmi ilyesmi. Teljesen átlagos ilyen szempontból. Eljuttok például a szexig, meglátod a hátán a tetoválást"

ilyen nincs!

2013. aug. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
és mit szolnál ha egy visszafogottnak tűnő sráccal jutnál el az ágyig akin látszólag nincs tetkó, de közben egy kisebb horimonoja van? (nem az a teljes testes, de hasonló)
2013. aug. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!