Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Járnátok olyan nővel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Járnátok olyan nővel, akinek irezumi tetoválás van a hátán?

Figyelt kérdés

Például:

[link]

[link]

(Csak háton, karon és lábon nem. )

Mondjuk ha a csajnak ez nem csak divat, hanem tényleg hordoz számára jelentést a minta.



2013. aug. 8. 22:56
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Én egy konzervatív srác vagyok, konzervatív világnézettel, ebbe a szétcseszem a bőrömet mentalitás ilyen fokú megnyilvánulása nem fér bele. Ha ebben ennyire különbözik a szemléletünk, akkor pedig másban is, éppen ezért kizárt lenne, hogy egyáltalán eljussak egy ilyen nővel az ágyig, és ott lássam a tetoválást. Továbbá sokan mondják, hogy ennek jelentése van... és? Ami számomra fontos, azt én a fejemben örökítem meg, az emlékeimben. Ez a "nekem jelent valamit" duma semmi több mint a szimpla extrovertált extravagancia és feltűnősködés okos bújtatása. Engem nem izgat, ha valakinek ilyen tetoválása van. Ő tudja. De az én társam nem lesz, az biztos.
2013. aug. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

A kérdést azért tettem fel, hogy lássam, mennyire jellemző ismeretlenül az előítéletesség, szerencsére eddig sikerült magamtól távol tartani az olyan embereket, akiknek a tetoválásom problémát jelentett volna.

Ma 23:23. Szerény leszek:) Orvostanhallgató vagyok szerencsére elég magas IQ szinttel megáldva, úgyhogy a hasonló parasztokat általában 5 mondat után sikerül feltérképeznem és melegebb éghajlatra küldenem ;)

#20-as: ha egyéjszakás kalandról van szó, akkor eleve nem érdekel, ha pedig tényleg tetszene az adott férfi, akkor természetesen elfogadnám.

2013. aug. 8. 23:36
 23/36 anonim ***** válasza:

Hűha, orvostanhallgató a lány, hűha.

Én meg jogra járok és mielőtt elkezdődne a "persze-persze" téma nyugodtan dobhatsz fel kérdést, épp most végeztem az büjog általános résszel, azon belül is a halmazatokat kellett jobban átnéznem, mert elsőre nem volt tiszta.

Hűha!

2013. aug. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

"Orvostanhallgató vagyok szerencsére elég magas IQ szinttel megáldva"


Aranyom, habár ezt nem nekem címezted, de megsúgom, azt a nagy titkot, amire így négy év orvosi egyetem után rájöttem. Ehhez az egyetemhez rohadtul nem kell ész. Ide kő kemény seggelés kell. Ebben ti csajok baromi jók is vagytok, kár, hogy az esetek 95%-ban elvéreztek, amint kommunikálni kéne a beteggel... :-D Vagy valami tényleges problémát kellene megoldanotok. Persze egótok az van bőven. Néha akkora, hogy az már a beteg kárára megy.


Üdv: egy medikus

2013. aug. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Most már azért érdekelne, hogy mégis milyen tetoválásod van.

És egyébként általában tetszik, ha valakinek pengés visszavágásai vannak, de attól, hogy orvostanhallgató vagy még nem vagy jobb vagy fontosabb mint bármelyik válaszoló itt. Még akkor sem, ha az egyetemen ezt akarják beléd nevelni.

2013. aug. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Na akkor most várjuk a magyarázkodásodat:)

Az jön, ezt nem fogja annyiban hagyni!!!;)

2013. aug. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
mivel japános ezzel veled kivételt tennék, de amúgy nem szeretem a tetkós lányokat (mármint külsőleg nem természetes hatást ad)
2013. aug. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

"A kérdést azért tettem fel, hogy lássam, mennyire jellemző ismeretlenül az előítéletesség"

Ehhez nem kellett volna feltenni ezt a kérdést, csak végignézni egy internetes híroldal napi termését, találnál példát az emberi előítéletekre.

2013. aug. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
kizáró ok! 19\f
2013. aug. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

Nem akartam többet írni, de ha már ennyi válasz érkezett... :)

Tudtam, hogy ha az "orvostanhallgató" dumával jövök, arra nagyon rá fogtok szállni. Akkor maradjunk a magas IQ szintnél, a kettőnek valóban nem feltétlenül köze egymáshoz (sajnos). De ha már szóba került, akkor azt hozzáfűzném, hogy elég szomorú, hogy az orvosi elvégzéséhez elég a seggelés meg a magolás, és "éles helyzetben" meg a legtöbben elvéreznek. De én például soha nem voltam ez a típus, szóval ezt az egyet kikérem magamnak:)

Egyébként ha jól emlékszem, egy 53%-os válaszolónak címeztem ezt, aki folyamatosan azzal jön, hogy így meg úgy szokta megdöngetni a nőket, aztán otthagyni a francba. Valamiért rühellem az ilyen "pasikat". (És halkan hozzáteszem, hogy aki ért hozzá, az csinálja, aki meg nem, az fórumokon járatja a méretes pofázmányát:)

"Attól, hogy orvostanhallgató vagy még nem vagy jobb vagy fontosabb mint bármelyik válaszoló itt. Még akkor sem, ha az egyetemen ezt akarják beléd nevelni."

Nem hiszem, hogy fontosabb vagyok (és a közhiedelemmel ellentétben egy egészséges önbizalmon kívül, ami szükséges ahhoz, hogy a beteg is megbízzon benned, nem is próbálják ezt belénk nevelni. Ne mondj olyat, miről nincsenek tapasztalataid.), sajnálom, ha neked ez jött le. Ismétlem, a nagyszájú 53-asnak szólt ez a válaszom, elég ellenszenves volt az, ahogy a nőkről nyilatkozott. Feltételeztem, hogy eddig gyök kettes IQ-szintű libákkal lehetett dolga, már ha egyáltalán volt neki valakivel :D

2013. aug. 9. 00:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!