Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom, hogy szarul nézek ki....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom, hogy szarul nézek ki. Nem lehet kasztráltatni magunkat anélkül, hogy fájna és hülye magas hangunk legyen?

Figyelt kérdés

Rettenetesen elegem van abból, hogy bármit csinálok a külsőmmel, lehet akármilyen frizurám, ruhám, a nekem tetsző lányok egy adag trágyának néznek, már ha rám néznek egyáltalán. Elegem van az egész nemiségből, meg akarom szüntetni az állandó késztetést, hogy lányokkal foglalkozzak, mert nem vagyok elég jó nekik.

Ne értsetek félre, megértem, hogy vannak elvárásaik: mindenkinek vannak. Csak magamat utálom ezért...



2013. aug. 9. 00:11
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Udvarolj annak, aki tetszik. Rá figyelj, ne magadra, magaddal, kinézetetddel csak a találkozás előtt foglalkozz. Fogadd el magad- persze ezt könnyű mondani, de mégis- és ne reflektálj magadra.
2013. aug. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
A hangod nem lesz soha magas. Ahhoz a nemi érés előtt kellett volna a kasztrációt elvégezni.
2013. aug. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Ne akarj tetszeni nekik! Úgy öltözz, úgy szépítkezz, hogy magadnak tetszél! A többi majd jön magától..
2013. aug. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 Noydra ***** válasza:
Amíg magadat nem látod elfogadhatónak és nem érzed jól magad a bőrödben, addig más is ilyennek fog látni... ez van :/
2013. aug. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
40%
Biztos homár vagy... csak még nem tudod magadról... ezt a nők észreveszik ált. ha valaki homár. Valószínű ezmiatt nincs sikered náluk, mert ők nem tekintenek téged potenciális hímnek. Hiszen melegnek hisznek.
2013. aug. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon magasak az elvárásaim, főleg a kinézetemhez képest. Ha pedig egy lány még arra sem méltat, hogy rám emelje becses tekintetét, amikor hozzá szólok, és ez mondjuk megismétlődik jó néhány alkalommal, akkor nehéz jól érezni magam a bőrömben, sajnos.
2013. aug. 9. 00:27
 17/30 anonim ***** válasza:

Hát akkor neked valami urva erős szexuális vágyad lehet, vagy gyenge akaratod hogy aaah egyszerűen minden kudarc ellenére a lábaid maguktol oda sétálnak a szád meg biztos magátol beszél, vagy pedig rohadt unalmas életed hogy e körül forog neked a világ és akkora jelentőséget adsz neki hogy máris KASZTRÁLTATÁS!! ... de akkor csinàld ha emnyire akarod


ugyis úgy tünik te csak ezt akarod mert bármire rákontrázol hogy szar áh igen ez az egyetlen kiút,, mondjuk a kulcsszavaid alapján most nézem elég gyerekes gondolkodásod lehet, nagy komoly kérdés aztán meg,, KECSKE, SZAFALÁDÉ,, vagy vegyél egy guminőt, 1-szeri kiadás

2013. aug. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
gyere én megcsinálom ingyen, és még szép mély hangod is lesz.
2013. aug. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
A férfiak teste nem vált ki belőlem semmilyen szexuális jellegű reakciót, a nőké pedig igen, ergo heteroszexuális vagyok.
2013. aug. 9. 00:28
 20/30 A kérdező kommentje:
De akkor fájni fog.
2013. aug. 9. 00:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!