Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom, hogy szarul nézek ki....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom, hogy szarul nézek ki. Nem lehet kasztráltatni magunkat anélkül, hogy fájna és hülye magas hangunk legyen?

Figyelt kérdés

Rettenetesen elegem van abból, hogy bármit csinálok a külsőmmel, lehet akármilyen frizurám, ruhám, a nekem tetsző lányok egy adag trágyának néznek, már ha rám néznek egyáltalán. Elegem van az egész nemiségből, meg akarom szüntetni az állandó késztetést, hogy lányokkal foglalkozzak, mert nem vagyok elég jó nekik.

Ne értsetek félre, megértem, hogy vannak elvárásaik: mindenkinek vannak. Csak magamat utálom ezért...



2013. aug. 9. 00:11
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Majd előtte 2-szer pofán ütnek hogy ne rinyálj és elájulj
2013. aug. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Nem maguktól sétálnak oda. Egy idő után halványulnak a rossz emlékek, előjön a remény, és újra nekivágok. Elvégre ezt hallani mindenhol: ne add fel!

Viszont már fel szeretném adni, mert mint mondtam, ez már kihat az élet más területeire is.

2013. aug. 9. 00:32
 23/30 anonim ***** válasza:
És akkor mi a tök van!?? jaaj ha ezt hallani, akkor te add fel azt ennyi, foglald már le magad valamivel, van egy olyan érzésem hogy tulságosan unatkozol
2013. aug. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Gondolj, amit akarsz. A kérdésben felvetett probléma valós.
2013. aug. 9. 00:36
 25/30 anonim ***** válasza:

Jaa nahát eddig tökre nem igy áltam hozzá,, oooh igy mindjárt más..


Aha és? Te meg egy tehetetlen ..hülye vagy? Akkor meg szard már le a lányokat, nem, ne utàld őket, csupán ne foglalkozz velük, ugysincs esélyed add fel stb. ennyi eszed csak vam, Képzeld nem mindenkinek van barátnője, és ha jön a hyper-szexuális vàgyad verd ki.


Amúgy meg akkor menjél már azt jegyeztesd elő magad akárkinél az ingyem műtétre

2013. aug. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Aki így tud rinyálni a semmin, az alapjáraton sem lehet egy vonzó pali. Ne csodálkozz, a saját életed megrontója vagy.
2013. aug. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Kecskével próbáltad már? Lehet, hogy az a megoldás :)
2013. aug. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Eddig nem "rinyáltam" semmit, és nem adtam fel, hanem próbálkoztam. Mégsem voltam vonzó senkinek. 24 évesen koromra összesen egy nővel voltam, aki talán távolról megközelítette azt a szintet, ami már tetszik.

Egyébként köszönöm a hasznos válaszokat.

2013. aug. 9. 10:33
 29/30 Szergej55 ***** válasza:
Azt ajánlom, hogy akadj le a nőzés témáról egy időre, addig foglalkozz valamivel, ami lehetőleg majdnem teljesen leköt, gondolkozz el és később térj csak vissza erre az egészre. Hagyj ki egy szezont, mondhatnám.
2013. aug. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Konditerembe, borbélyhoz, és stilist-hoz, rögtön több lesz a jelentkező.
2020. febr. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!