Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen miatt megszakítaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen miatt megszakítaná velem a nyitott kapcsolatot?

Figyelt kérdés
nyitott kapcsolatban, baráti kapcsolatban vagyunk az exemmel már 4 éve. nem működött a kapcsolat, ezért döntöttünk emelett. egy ideig működött. amíg másokkal ismerkedtünk, addig össze jártunk sz.exelni, hiszen nem voltunk szerelmesek a másikba. de túl léptünk egy határt. az exem össze jött egy lánnyal. járni kezdtek. de én felhoztam neki, hogy vagy az a lány vagy én. össze jártunk, elmentünk bulizni, sze.xeltünk, a lány megtudta és kórházba került. annyit tudok, hogy idegösszeroppanást kapott, az ex pasim azt mondta, hogy ő ezt nem folytatja így tovább, nem értem miért.
2013. aug. 9. 12:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha van esze megszakítaná, naná. Egyébként vannak még nők, akik nem rib.ancok ebben az országban ( jótól kérdezem :D)?
2013. aug. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha én lennék a kórházba került lány apja elvinnélek téged és az "exedet" egy jó hosszú nyaralásra.
2013. aug. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ahol természetesen elmagyaráznám neked ezt az egész dolgot töviről hegyire. Kívülállóként viszont arra sem vagy érdemes, hogy a billentyűzetemet koptassam miattad pedig elég ócska darab.
2013. aug. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
hp
2013. aug. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Előzőeknek: Ugyan már, léteznek olyanok, akik csak a szexre járnak össze. Aztán közben keresik a komoly kapcsolatot, de a szexet nem, mert az egészségügyire úgyis van 2-3 jelölt, ki mikor ér rá.

De ha nyitott a kapcsolat akkor legyen is nyitott, elég szemét dolog őt visszahúzni, csak mert neked nem tetszik az új barátnője.

2015. jan. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!