Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vágyom annyira, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyom annyira, hogy legyenek gyerekeim, ha még csak 24 leszek nem sokára és kb. két éve még hallani sem akartam a családról?

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért, mikor jöjjön meg ez a vágyad? 30 felett, amikor már egyre nehezebb dolgod lesz? Illetve az is lehet, hogy találtál valakit, akitől szeretnél gyerket. Manapság az nagy kincs, mert sok nő csak azért vállal gyereket 30 felett, mert már kevés ideje van rá, aztán az kb. másodlagos szempont, hogy kitől.
2013. aug. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom.. 23 vagyok, én még mindig nem akarok ilyenekről hallani. Inkább élvezem az életet, mielőtt lekötöm magam, sztem tégy igy te is.
2013. aug. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2: ez netto hülyeség. Gyerek mellett nem lehet élvezni az életet? Igaz, az másfajta élvezet, de attól még az.
2013. aug. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok.
2013. aug. 9. 12:45
 5/9 anonim ***** válasza:
11%
Miért lenne hülyeség? Gyerek mellett nem ugyanaz. Mégis, kire hagyom? Vagy minden hétvégén passzoljam le? Meg minden fesztivál alkalmával?:D Nem, inkább megvárom, h lecsengjen ez a korszak, és majd akkor. A semmibe nem szülök.
2013. aug. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#4: ezt mondjuk korábban is leírhattad volna :D
2013. aug. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#5: a kérdezőnél láthatólag lecsengett ez a korszak.
2013. aug. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak olyan jó már elképzelni is, hogy van egy szép kislányom meg egy szép kisfiam és én vagyok az apjuk meg van egy szép párom, valahogy jó érzés erre gondolni és egyre gyakrabban vágyok erre, lényegében ez az álmom, pedig még párom sincs.
2013. aug. 9. 12:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Furi vagy....:D Aztán meg majd otthagyod a csajt amikor terhes lesz... ahhh, tipikus..
2013. aug. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!