Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők? Vélemények érdekelnének,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők? Vélemények érdekelnének, szerintetek a mindennapos sörözés már alkoholizmusnak számít, ti tolerálnátok a párotoknak?

Figyelt kérdés

Ha a párotok minden nap meginna fél,vagy egy liter sört,tolerálnátok neki?


Mert itt mindenki azt írja,hogy ez természetes: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__469..



2013. aug. 9. 12:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
23%

sztem ebben a melegben minden nap egy sör az semmi.. én jóval többet iszom tanitás alatt az egyetemen:D napi szinten.. bár már nem, mert egyedül lakok, de amig volt egy szintén iszákos lakótársam, akkor ment a vodka, pálinka minden nap:DDDD


23L

2013. aug. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%

Én nem.

Alkoholista apa mellett nőttem fel szóval tudom miről beszélek.

2013. aug. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Akkor alkoholista ha minden nap megállás nélkül be is rúg 1-2 korsóba senki nem fog belehalni de egyébként 5-be sem..na jó utóbbi ilyen melegben már azért húzós...
2013. aug. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
engem zavarna, igyon néha, nem az, de ne minden nap
2013. aug. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

De persze az is számít,hogy mennyire erős,mert ha nem árt meg(nem rúgsz be tőle)akkor még belefér.

második voltam

2013. aug. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%

engem is zavarna!

igyon,de ne mindennap és ne 1 litert!

igyon meg egy pohárral!


Az én párom is így kezdte 23 évesen,napi 1 sör a kocsmában,napi 2

majd Hubertus,Vodka,Tequila......aztán volt hogy a vasút állomáson aludt,nem jött haza,és ellopták a pénztárcáját 40 ezer forint volt nála!


Aki elnézi,az nézze!

De nekem nem kéne a büdös életbe többet alkesz pasi.

2013. aug. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
a te bajod.. minek jártál vele:D
2013. aug. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

ma 12:52


Mert az elején nem ivott így,tudsz olvasni drága?

írtam hogy napi 1 sörrel nyitott?

2013. aug. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
58%
Engem zavarna, mivel utálom a sörszagot.
2013. aug. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%

Akkor alkoholista ha minden nap megállás nélkül be is rúg 1-2 korsóba senki nem fog belehalni de egyébként 5-be sem..na jó utóbbi ilyen melegben már azért húzós...


- Tévedés, az alkoholista gyakoribb típusa nem rúg be soha. Csak évekig iszik.

2013. aug. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!