Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mért szóljátok le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mért szóljátok le a lányokat ezért?

Figyelt kérdés

Folyton azt mondjátok átlagos vagy kicsit átlag alatti kinézetű srácok, hogy a lányok felszínesek, csak a külső érdekli őket, vagyis tök mindegy, hogy bunkó paraszt egy srác, mert csak azt nézzük, hány kockás hasa van...


Én kb így csoportosítom kinézetük szerint az embereket:

- szépek

- átlag felettiek

- átlagosak

- átlag alattiak

- csúnyák


Elmondom nektek, hogy ezek a lányok általában az átlag felettiekhez vagy kimondottan szépekhez tartoznak. Én úgy láttam eddig pl. az utcán, hogy átlagos lányok legtöbbször átlag alattiakkal is járnak, átlag alattiak csúnyácskább fiúkkal is, a csúnya lányok meg bőven beérnék egy velük "egyenrangú" sráccal, de ők általában egyedül maradnak. Azt akarom ezzel mondani, hogy én eddig sokkal többször láttam lányokat maguknál egy vagy két "szinttel" lejjebb lévő fiúkkal mint fordítva.


Most olvastam ezt a kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Megjegyzem: nem olvastam el minden választ, de a srác szerintem max. átlagos, de inkább átlag alatti vagy csúnya lehet.


"megértem, hogy vannak elvárásaik: mindenkinek vannak"

"megértem őket, kinek kéne egy ronda ember? Nekem sem kellene egy ronda nő".


Szerintem nem csak ő, hanem semelyik fiú, aki erről panaszkodik nem próbálkozott még egy a két legalsó kategóriába sorolható lánynál. Pedig ezek a lányok többsége szívesen járna bárkivel, aki szeretné őket!


2013. aug. 9. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Én konkrétan annak örülnék, ha végre sikerülne találnom egy lányt, akit szerethetek, és őszinte, egyenes velem. Azonban ez már túl nagy kérés a mai világban.
2013. aug. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ott kezdődik a baj, hogy vannak emberek - nemtől függetlenül-, akik csoportosítgatják embertársaikat. Szánalom!
2013. aug. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Mindenki szép valakinek!!Nem lehet senkire sem azt mondani hogy ronda -.-"
2013. aug. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nézd, mindenki olyat akar aki neki tetszik. most azért mert az átlagosak és ez alattiak szépekre tekintenek csak nőként arról csak ők tehetnek.


Bár szerintem amire azt mondják manapság, hogy "szép lány" (leaglábbis a többsége)...azok nálam az "ezekkel sose kezdenék" kategóriába tartoznak, és nem a "lehengerlő szépségük" miatt

2013. aug. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Elmondom nektek, hogy ezek a lányok általában az átlag felettiekhez vagy kimondottan szépekhez tartoznak. Én úgy láttam eddig pl. az utcán, hogy átlagos lányok legtöbbször átlag alattiakkal is járnak, átlag alattiak csúnyácskább fiúkkal is, a csúnya lányok meg bőven beérnék egy velük "egyenrangú" sráccal, de ők általában egyedül maradnak. Azt akarom ezzel mondani, hogy én eddig sokkal többször láttam lányokat maguknál egy vagy két "szinttel" lejjebb lévő fiúkkal mint fordítva. "


Tudod, hogy mi a rohadt nagy probléma ezzel?Az, hogy a csúnya, átlag feletti, meg az ilyen megítélő jelzők tartalma eléggé szubjektív.

Tehát az általad szépnek vélt lány biztosan nem tartja csúnyának a fiút, akivel együtt jár, máskülönben nem tenné.

Éppen emiatt a kérdésed teljesen értelmetlen, hiszen ezek a megítélések szubjektívek.

2013. aug. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az átlagos is lehet szèp.
2013. aug. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem így van, ahogy mondod. A szép és az átlagos lányok csak jóképű fiúval hajlandók összejönni, a ronda lányok beérik átlagossal is (persze csak amíg jobbat nem találnak), a ronda srácoknak pedig marad a jobb kezük. Te azért látod így sztem, mert ti lányok az átlagos fiúkat is lerondázzátok, azt viszont alig 1-2%-ukról ismeritek el, h jól néz ki.
2013. aug. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én mindenben csoportosítgatok, ez van!:/ De szerintem minden embernek van egy elképzelése a szépségről és "az ellentétéről" -.-" és bár nem teljesen egyezik, azért senki nem ájul el egy ilyen lánytól [link] , azért mert annyira szép. Láthatja gyönyörűnek, ha már megismerte!, de első látásra nem valószínű, hogy beleszeret. Tudjátok általában a külső megfog, a belső megtart.


Én se a külsőjébe szerettem bele egyik majdnem pasimban (Amúgy nem jártam még senkivel, vele majdnem összejött, hisz mindkettőnknek tetszett a másik, de mégse...) Tehát első látásra nem estem bele. Viszont mikor később megismertem, egyre helyesebbnek láttam. Az agyam egy eldugott sarkában még meg volt az az emlék, amit első látásra gondoltam róla, de valahogy olyan valószerűtlennek tűnt. Most így, hogy egy évvel később újra találkoztunk még egy kicsit mindig tetszett, de már értettem mért gondoltam kicsit átlag alattinak.

2013. aug. 9. 16:43
 9/10 anonim ***** válasza:
a szépség relativ... ja és nem csak a fiúk közt vannak olyanok akik általánositanak hanem a nők közt is
2013. aug. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Érdekes, én soha nem kategorizáltam lányokat. Voltak akik nem tetszettek, miközben körülöttem mindenki meg volt érte örülve és ugyanígy előfordult az ellentéte is.


Akit linkeltél először, az függetlenül a külsejétől látható, hogy ostoba. Nem azért nem sikeres, mert nem szép...


Egyébként én már láttam nagyon ronda fiúkat normális lánnyal és fordítva is.


Akiket meg másodszorra linkeltél szerintem nagyrészt mentálisan beteg emberek.

2013. aug. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!