Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem borít ki néha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem borít ki néha a mai 13-14 éves fiatalok viselkedése?

Figyelt kérdés

Komolyan, néha már sírva tudnék fakadni a viselkedésüktől.Persze tisztelet a kivételnek. Folyamatosan a felnőttek viselkedését, öltözködését majmolják, arról már nem is beszélve, hogy mennyit káromkodnak. Ahol én lakom, viszonylag elég nyugis, rendezett környék. Itt is van jó pár tizenéves és hihetetlen, amit művelnek. A minap sétáltattam a kutyámat és arra lettem figyelmes, hogy egy 14 év körüli kis csaj azt ecsetelte a barátnőjének, hogy hajnali 2-re ért haza, mert 2 fiúval volt az este együtt. Most komolyan, én vagyok ennyire maradi vagy tényleg szánalmas a mai fiatalok nagy részének a viselkedése?


21/L


2013. aug. 9. 10:46
1 2
 1/14 Bummer ***** válasza:
100%
Nem csak te érzed "furán" magad ilyenkor. 30/F
2013. aug. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Van pár ilyen barátnőm aki ennyi idősen diszkóba meg ilyesmi helyekre jár, meg este éjfélre kell csak hazamenniük és már nem szűzek. Nem olyan régen még irigykedtem rájuk mert az én anyukám nem enged el sokáig meg ilyesmi...de ahogy nézem a velem egykorúak többségét feláll a hátamon a szőr nem is tudom felfogni hogy lehetnek ilyenek és a szüleik miért nem fogják vissza őket. De hát nem lehet mit tenni ha ilyeneket :/

14/L

2013. aug. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Hagy jegyezzem meg (azzal együtt, hogy egyetértek veled bizonyos szinten), hogy a nálad 20-30 évvel idősebbeknek valószínűleg a te tinédzserkori viselkedésed volt elborzasztó. A mostani tizenéveseknek meg majd a következő generációé lesz az. A világ már csak így működik.
2013. aug. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Az idōsebb korosztály se sokkal jobb.. Én 17 vagyok de sajna az ismerōseim tōbbsége részeges állat.. van olyan "barátnōm" aki 17 és most volt a 3. abortusza... Hálát adok azért a pár normális barátomért!
2013. aug. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem is az, de ez összetett dolog. A szülők egyrészt maguk is hasonlóak voltak (esetleg kicsit később kezdték), és így nincs jogalapjuk, vagy nem is akarnak beleszólni; de ha akarnak is: nem igazán van rá módjuk... tudod, a gyerekek jogai, stb. A probléma a nyugati civilizációval van. A vége felé járunk, eluralkodik a hedonizmus, mindenki csak a saját, egyéni élvezeteke hajhássza, gyerekek is alig születnek... pár évtized, és összeomlik a nyugdíjrendszer, majd a gazdaság. A keleti államok meg átveszik az irányítást. Jelenleg a fehér civilizáció végét látjuk.
2013. aug. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

nem vagy maradi!

én is éppen ugyanígy gondolom.

én 14-15 évesen mág nemhogy csajozni, bulizni sem jártam. haverokkal fociztunk, bicikliztünk reggeltől estig.

nemvolt internet, ha volt is számítógép 2-3 óránál tovább nem kötött le.

Szerettünk kinnt lenni.

Ma meg mivan?!

egész nap döglenek a szobában az ilyen idősök, aztán este/éjszaka meg mennek fel a városba, inni, meg kitudja még mit csinálni.

Neten élik a társasági életüket, és alig sportolnak.


Teljesen egyetértek veled, és hogy mi lessz ebből a korosztályból?! fogalmam sincs..:/


22/F

2013. aug. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

Nyugi.Életképtelen a fele.Te legalább tudsz élni.

Am tényleg undorítóak.

Nem rég az egyik katona tarsammal mentük mekizni(borzalom milyen kaját adnak a konyhán)

És kis taknyosok kiabáltak meg mocskos zsoldosnak neveztek.

Hát.Mi legalább kulturáltak vagyunk.

Nem kell velük foglalkozni.Majd bele fulladnak a saját mocskukba

2013. aug. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja, és nem a szülők generációját kell példának venni: ők a 60-as, 70-es években - a hippikorszakban -, vagy még később szocializálódtak. Akkor már megtörtént a baj, és jobb nem lesz, az világosan látszik.
2013. aug. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nem vagyok ezzel egyedül! :) Igaz, én is fiatal vagyok még, de emlékszem, hogy nekem 14 évesen nem az volt a legnagyobb problémám, hogy jajj nem szeret az a fiú, akibe halálosan szerelmes vagyok. Nem is tudják még mi az a szerelem, na de mind1 is. Még nyár elején elmentem bulizni a barátaimmal és esküszöm, hülyén éreztem magam, mert tele volt a hely 14-17 éves fiatalokkal. Nem azt mondom, hogy ne járjanak bulizni, menjenek, de ésszel! Könyörgöm, ahhoz hogy jól érezze magát az ember nem kell hányásig inni, már bocsánat. Pláne nem ennyi idősen. És ebben a szülök is hibásak szerintem, mivel a gyerek azt viszi tovább, amit otthon lát. Ha se az anyja se az apja nem fegyelmezi, és minden meg van engedve, akkor miért nem csinálná ezt? Úgy is ez a divat sajnos. De szívesen megnézném őket 20-25 évesen, hogy milyen kiélt ember lesz belőlük.
2013. aug. 9. 11:01
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
bárcsak több ilyen gondolkodású nő lenne a világon, mint te kérdező :$ engem is kiakasztanak ezek a lányok, nem tudom miféle érzelmi analfabétizmus uralkodik ezeknél a családoknál otthon, de komoly a baj. nem figyelnek oda a szülők. engem az is bosszant h általában az ilyen elkényeztetett gyerekek hiszik azt, h bármit megengedhetnek maguknak. szülő tömi pénzzel a zsebét és rottyon lehet bármikor amikor akarja...XD
2013. aug. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!