Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mr limpy nevű dildót hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mr limpy nevű dildót hogy tudnám merevvé varázsolni?

Figyelt kérdés
A Fleshlight anyaga szerint alkották meg a mr limpy nevű dildót. Tapintásra tényleg olyan mint az igaz, csak hát erekciós problémákkal küzd :P Szerintetek mivel tudnám megmerevíteni?

2013. aug. 10. 00:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Cseréld ki az enyémre biztos siketed lesz nála etedeti bör ha sikerül küldesz képet
2013. aug. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

"Csiga-biga gyere ki, ég a házad ide kint..."


Ha bókolni akarsz neki, akkor kicsit átköltve:

"Kuki-muki gyere ki, ég a szőröd ide kint,

kapsz pinát ajkat, holnapra is marad!"

2013. aug. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tedd be a fagyasztóba
2013. aug. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tényleg csak az írjon aki értelmes választ is tud adni!!!!!!!!!!!
2013. aug. 10. 01:15
 5/11 A kérdező kommentje:
Megoldottam! :) Forraljunk fel egy lábos vizet a benne lévő kellően vastag csavarhúzóval. VAGY nyílt láng fölött kellően forrósítjuk fel a szerszámot. Ha kellően felforrósodott a csavarhúzó, megfogjuk a dildót és hátulról szépen,m egyenesen belenyomjuk a szerszámot. Vigyázzunk arra hogy egyenesen fogjuk! Ne nyomjuk ki a másik felét, kivéve ha kifejezetten ez a célunk :P Mikor kellően belenyomtuk a csavarhúzót, folyóvíz alatt húzzuk ki a dildóból. Égési sérülésekre vigyázni! Meg is van a lik! Rakhatunk bele vékony vibrátort, vagy ami nekem is bejött fakanál véget :D Nem csúszik ki, és megtelően hosszúak is :)
2013. aug. 10. 23:24
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

Te most válaszoltál önmagadnak???


Amúgy miért nem igazival próbálkozol? Mármint nem igazi vibrátorral...

2013. aug. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Rájöttem a megoldásra és gondoltam megosztom ha vkinek ugyanez a gondja...


Jaj istenem...ez nem válasz a kérdésre :) Van igazi is, de most nem erről van szó :P

2013. aug. 12. 00:55
 8/11 anonim ***** válasza:
Mármint neked van igazid?
2013. aug. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
na jó...én itt befejeztem! :P :)
2013. aug. 12. 10:55
 10/11 anonim ***** válasza:
én szívesen megduglak :)
2014. jan. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!