Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon hány millió forintba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hány millió forintba kerülhet, helyes, vonzó fiúvá varázsolni magamat?

Figyelt kérdés

Úgy szeretnék boldogan, nyugodtan végig sétálni például a városban, anélkül, hogy lányk kinevetnének vagy kigúnyolnának, beszólogatnának, hogy csúnya vagyok, egyszer jó lenne megtapasztalni milyen az, ha egy lány őszintén szeret. EGyütt sétálni kézenfogva egy aranyos,cuki lánnyal. Vajo milyen lehet egy érzéki szeretkezés, milyen lehet csókolózni, megölelni egy lányt?

Ezt mind megtapasztalnám, ha lenne pénzem helyes fiúvá plasztikáztatnom magamat, amire a lányok buknak és kigyúrnám magam, mert az is fontos nekik, hogy izmos legyen a fiú, a soványokatól undorodnak. Én a legundorítóbb fiú fajta vagyok, az alacsony, sovány az ilyeneket undorítónak tartják a lányok, szereti is bántalmazni a magamfajtát sajno, tapaszaltaltam már nem is egyszer. De ha szuper pasi lennék minden lány szeretne és kedves lenne velem, hisz én már tudom az igazságot a lányoknak a külső a legfontosabb aztán az anyagi helyzet. :)


2013. máj. 10. 17:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem neked ez megfizethetetlen lenne. Ne is álmodozz róla.
2013. máj. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Egyirányú alagút ***** válasza:
100%

Igen, és akkor jönnél utána, hogy "miért mindig a bunkó, csúnya srácok kellenek a csajoknak".


Nem győzöm hangsúlyozni, hogy quazimodo érdemrendes vagyok, de még így is tudnak szeretni a nők ;)

2013. máj. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ha egy lány őszintén szeret akkor lesz*rja hogy hogyan nézel ki,úgyhogy rossz a kérdésed,a vékony pasi nem jó,de az izmos sem,nem lehet úgy hozzábújni
2013. máj. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
"Gyurjunk wazze? Gyurjunk wazze!"
2013. máj. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
ehhez nem pénz kell, ahogy látom, hanem a gondolkodás, és az életről alkotott kép megváltoztatása.
2013. máj. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Tompadúr ***** válasza:
Őszintén csak akkor tud szeretni ha a hibáid ellenére teszi azt. Nem azért mert tökéletes vagy.
2013. máj. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk ahhoz, hogy izmosabb legyél nem kellenek milliók. Menjél el kapálni. :)
2013. máj. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

nos, ha plasztikával is kondival "cakkumpakk" összeadom, akkor nem több mint 2 milla

ha 2 millából nem lehet téged cica/magazinfiúvá változtatni akkor tajgetosz :D

22Fpáwa

2013. máj. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Akármennyibe is,kevesebbe,mint egy normálisan működő agyat betenni a most épp üres fejedbe.Tudok olyanról,aki fekete volt,és fehér akart lenni...És az is lett,meg kisebb orrot csináltatott magának,ami néha leesett.Ő se volt 100as,az tuti.
2013. máj. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Dobj egy képet magadról. Lehet, hogy csak nincs önbizalmad, és nem is vagy ronda, csak egy kevéske változtatás kellene.
2013. máj. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!