Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsilány951023 kérdése:

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
én 18 vagyok és van egy srác akit régebb óta ismerek.. a pasi29 éves jo barátságba vagyok vele de ő többet érez mint barátság.. szerelmet vallott de van egy kis gond van egy élettársa akivel már 7 éve vannak együtt és azt mondta h akár ő is elhagyná értem.. nem tudom mit csináljak mert lassan kezdek én is bele szeretni és szerintem ez igy nem jo.... nem szetetnék bajt se a szüleimnek se merem elmondani..
2013. júl. 31. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha elhagyja a az élettársát akkor beszélhettek komolyabb dologról.Megjegyzem szerintem erre nem fog sor kerülni.
2013. júl. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kicsit gondold magad az élettárs helyébe, aki 7 éve él együtt ezzel a férfival, azt hiszi, hogy szereti és bízik benne. Valóban szét akarod ez túrni?

Na és ha megteszi érted, elhagyja, mi lesz majd 7 év múlva?

Majd jön egy másik 18 éves lány akibe szerelmes lesz és rólad fogja neki azt mondogatni, hogy simán elhagy, csak feküdjön le vele?

Ez nem fer sem veled, sem az élettárssal szemben, nem tisztességes a pasi, másban sem hiszem, hogy jobban viselkedne. Ha már nem szereti az élettársát akkor hagyja el, de ne érted vagy miattad, hanem mert nem szereti. Teremtsen tiszta helyzetet és vállalja fel a saját döntését, ne tőled tegye függővé! Ha már egyedülálló lesz, akkor fogod tudni eldönteni, hogy akarod-e őt vagy sem. Mert amíg együtt él valakivel, addig te csak a titkolni való harmadik leszel, ha pedig valóban miattad hagyja el az élettársát, akkor elvárja - jogosan - hogy mindenképpen igent mondj neki, még akkor is ha esetleg közben rájössz, nem is akarsz vele lenni. Szerintem sokkal többet érsz annál, hogy ilyen kapcsolatba belemenj.

Ettől a pasi lehet nagyon jó fej és tényleg érezhet irántad többet, mint barátság, de elég ez neked? Biztosan csak egy lehetőség akarsz lenni, aki miatt talán elhagyja azt, akinek előtte pont ezt mondta, hogy szereti és vele akar élni????

2013. júl. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fiú-lány között a barátság mindig megtéveszti legalább az egyik felet. A baráti törődés, figyelmesség visz tévútra, ami szexuális vágyakat is gerjeszt,de szerintem nem szabad hinni ezeknek a hamis érzéseknek. Nem tudom mennyire vagy naiv, így inkább általánosítok, tudod a tizenéves lányok 99%-a találkozott már a kecsegtető ajánlattal, hogy "elhagyom érted a jelenlegi párom". Nem ismerem a srácot se, lehet 1-2 du.gásért hülyít csak. És teljesen igaza van az elsőnek: ha elhagyja a Nőt, akkor beszélnék vele erről újra. Addig nincs értelme!
2013. júl. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!