Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2hónappal ezelőtt abbahagytam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2hónappal ezelőtt abbahagytam a fogalmzásgátló szedését, múlt hónapba pontosan jött meg a vérzésem, viszont most már 1hete késik. Ez lehet attól, hgy még csak most megy ki a szervezetből a fogalmzásgátló hatása?

Figyelt kérdés
egy hete fel is voltam fázva, esetleg ettől van a késés? (de még mindig van rendszeresen szexuális életem, óvszert vagy a félbeszakitásos módszert használjuk)
2013. aug. 10. 11:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem szedsz már fogamzásgátlót én nem mindig használtok óvszert, hanem megszakítjátok, akkor azt nagyon rosszul teszitek, ugyanis ily módon terhes is lehetsz!

Szóval csinálj tesztet!

Mert lehet attól a késés.

Meg persze lehet hormonális dolgok, stressz, de akár pont a betegség miatt is.

2013. aug. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy a fogamzásgátló abbahagyásától késik.

A felfázástól lehetséges,de én a helyedben csinálnék egy tesztet.

2013. aug. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm! mindenképp veszek tesztet, csak azt nem tudom pontosan ,hogy a teszt az aktus után mikor mutatja ki? kb. 2hete történhetett meg ...
2013. aug. 10. 12:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Aktus után legkorábban 14 nappal, viszont ezt a legérzékenyebb tesztek mutatják még csak ki. A többi csak inkább a kimaradt vérzés környékén.
2013. aug. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!