Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy olyanokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy olyanokkal is tudjak járni, akik nem tetszenek? Hogyan legyek szerelmes?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok és még nem volt komoly kapcsolatom, mert csak olyanok próbálkoztak nálam, akik nem váltottak ki belőlem érzéseket. Eddig összesen két olyan férfivel találkoztam, akiket, ha csak már megláttam remegni kezdett a lábam, de ővelük meg nem jött össze. Pedig nem vagyok csúnya, pozitív visszajelzéseket kapok a férfiaktól, sokan megnéznek az utcán, és sokan bókolnak is nekem, de úgy érzem nincs olyan férfi v. legalábbis nagyon kevés van, aki igazán erős érzelmeket váltana ki belőlem. Én meg nem tudok olyan férfivel együtt lenni, akivel nem érzem ezt. Próbáltam már erőltetni, de alig bírtam elviselni azt, ha hozzám ért v. megcsókolt, utána még magamtól is undorodtam. Tényleg nagyon kevés férfi van, talán 100-ból 1, akivel el tudnék képzelni egy kapcsolatot, mert azok már első látásnál felkeltik a figyelmemet, és azt érzem, hogy gyorsabban ver a szívem, meg melegem lesz hacsak meglátom az illetőt. Ha valaki nem ébreszt bennem ilyen érzéseket már többszöri találkozás meg randizás után sem, akkor nincs értelme erőltetni. Egy ilyen kapcsolat nem vezetne sehová, még saját magamat is megutálnám. De akkor mit tegyek, így akkor örökre egyedül maradok. Hogyan kellene megváltoznom?
2013. aug. 10. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán nem csak a külsőt kellene nézned... És attól, hogy elsőre nem jön be valaki külsőre, még pár randi után lehet, hogy megkedveled, és máshogy tekintesz majd rá. Pár randi alatt pedig nem kell, hogy egyáltalán hozzád érjen, csupán csak legyetek együtt, csináljatok közös programokat, stb.. nem kell mindenkivel egyből lefeküdni...
2013. aug. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ne tegyél semmit. Bár elég nagy igényeid lehetnek.
2013. aug. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1-esnek. Többszöri randizás, közös programok után sem éreztem semmit a fiú/fiúk iránt, nem még hogy lefeküdjek velük. Legfeljebb barátként tudtam rájuk tekinteni, ha a belső tulajdonságaikat vettem alapul. Érzelmeket nem váltottak ki belőlem, pedig szimpatikusak voltak. Nem működött a kémia, ennyi.
2013. aug. 10. 18:01
 4/9 anonim ***** válasza:

Az igények az egekben......


Tipikus.

2013. aug. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincsenek az igényeim az egekben, külső és belső tulajdonságokat egyaránt figyelembe veszek, de lehet, hogy csak egy bizonyos típusú férfiak jönnek be. Azt észrevettem, hogy akik tetszettek nagyon hasonló belső tulajdonságokkal rendelkeztek és hasonló volt a mosolyuk, hasonlóképpen néztek rám, meg ilyenek. Nem hiszem, hogy lenne értelme olyan férfivel lefeküdni, akit nem kívánok.
2013. aug. 10. 18:34
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem fontos, hogy vonzódjak is valakihez ne csak barátságot érezzek iránta.
2013. aug. 10. 18:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi különös szinten minden csajnak ilyen magas igényei vannak, jó, ha több ezerbeől találtok egy fiút, akitől nem undorodtok.
2013. aug. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugye hogy ugye, kedves utolsó?
2013. aug. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel, mint te. Nem tudnék olyannal járni aki nem tetszik. Bár egyáltalán nem undorodok tőlük inkább mondom azt, hogy frusztrálva érzem magam. Nem magasak az elvárásaim, csak sajnos ha egy férfi megtetszik a többire már nem tudok úgy tekinteni. És a legjobb, hogy én meg azoknak a férfiaknak nem jövök be. Az élet néha elég nagy szívás :)
2013. szept. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!