Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok csajozni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok csajozni? Miért vagyok szerencsétlen a csajozásban?

Figyelt kérdés
22 éves srác vagyok, fősulis. Az a helyzet,hogy nem volt még barátnőm soha. Épp ezért nem tudom hogy hol és hogyan lehetne csajozni. Elég félénk és visszahuzodó,zárkozott vagyok, nem érzem magam férfiasnak,vagy jo pasinak sem. Ez ellen mit tehetnék? Komoly válaszokat, nemet és kort kérnék.
2010. ápr. 22. 21:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kezdeményező készség hiánya?! Ha akartad volna már lehetett volna barátnőd akárhogy nézel is ki. Önbizalomhiány. Ez a kulcsszó. Ha ezen tudsz változtatni minden megváltozik.
2010. ápr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiányod van valóban. Fedezd fel magadban a jót, és próbálj nyitottabb lenni.
2010. ápr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát ha nem vagy magabiztos, akkor nehéz lesz csajozni. Gondolj bele, te sem olyan lányt szeretnél, aki még önmagát sem érzi vonzónak. Akkor, ha még magadnak sem tetszel, hogy várhatnád el ezt mástól?
2010. ápr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Komolyan pszihológust ajánlok az okat szokott ilyenkor segíteni, nálam ugynevezett munkamániám volt és rendesen kikezelt egy két hónap rendszeresen és rájöttem hogy a munkán kívül is el tom foglalni magam. Neked sem ártana és ezt nem rosszindulatból mondom, de vannak ilyen csajozó tanulós tankörök meg, önbizalomtréningező kurzusok. Nem ártana néhányom résztvenni, mit veszthetsz. Sok sikert
2010. ápr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%
Ejj chode-ikám. Nézz utána a pua közösségnek.
2010. ápr. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

azzal a nyugodt tudattal állíts oda a legelső szerinted jó csaj elé, hogy:-király vagy (ez a legfontosabb)

-bejössz neki (akár igaz, akár nem, neked ezt kell gondolnod)

-ne legyen semmi ami visszahúzna (önbizalomhiány)

-gondolj arra, hogy nem ismered, nem égsz be nála akármit is csinálsz, és ha elrontod akkor is van másik!


(bocs, ha valaki esetleg túl beképzeltnek tartja a szöveget amit most mondtam, de ez a titok - vagy esetleg egy kis alkohol.....)

2010. jún. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mintha magamat olvasnám :D

Én arra lennék kiváncsi hogy milyen szöveggel lehetne indítani mondjuk egy kocsmában?

2010. jún. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia, leülhetek? (leszarod a választ, leülsz)
2010. jún. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

okok de ezt hogyan folytatod?

tehát valami olyan kell amivel beindítod a beszélgetést addig amíg megy magától...

2010. jún. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én király vagyok, Barney volt a mesterem, ha van benned potenciál padawanná fogadlak, dobj egy üzit:D
2010. jún. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!