Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a fiú barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a fiú barátom már nem barátként tekint rám?

Figyelt kérdés

Van egy fiú ismerősöm akivel nagyon jó viszonyban vagyunk. Nekem ő egyáltalán nem tetszik mint pasi, csak barátként tekintek rá. A baj az, hogy pár hónapja észrevettem, hogy ő valószínűleg többet érez.

Nem szeretném őt megbántani, sem komolyabbra fűzni a viszonyt, mert mindkét esetben elveszíteném őt mint barátot. Mit tegyek?



2013. aug. 12. 00:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
vége.
2013. aug. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

feküdj le vele...

akkor megkapja amit akar és barátok maradtok...

2013. aug. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Didiiayer ***** válasza:
Beszéld meg vele, hogy te csak barátként nézel rá.
2013. aug. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
Veszítsd el, mint barátot... Már ha igazán barátod, akkor tedd meg neki azt a szívességet, hogy lezárod helyette a dolgot:( Nekem volt ilyenhez szerencsém, én voltam a srác, és elég kegyetlen dolog volt, főleg kilábalni:/
2013. aug. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Csinálj, paprikás krumplit kolbásszal!
2013. aug. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én pont egy ilyen fiú vagyok, csak a lány 99%, hogy nem Te vagy. A nevében is kérlek, adj Neki egy esélyt. Mindenképp elveszted mint barátod, de ha tényleg szeret, akkor ezzel irgalmatlan boldogságot adsz Neki. Ki tudja, lehet később meg is fogod szeretni.
2013. aug. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha lefekszetek sem maradtok barátok.
2013. aug. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A dolgot nehezíti az is, hogy osztálytársak vagyunk, tehát minden nap találkozunk még 3 évig.
2013. aug. 12. 00:27
 9/11 anonim ***** válasza:

#5

Te meg dugd már a fenekedbe azt a rohadt kolbászt, hátha nem kell minden 2. kérdésnél ezt olvasni. Kösz!

2013. aug. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a barátságnak vége.
2013. aug. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!