Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány aki kb fél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki kb fél éve nagyon jó barátom (lelkitársam), de az utóbbi időben rájöttem, hogy többet érzek iránta, viszont ő még mindig csak barátként kezel. Van rá esély, hogy megválltoznak az érzései? Valakivel volt már ilyen?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudhatod, hogy "csak" a barátod. Lehet, hogy te is tetszel neki. Kérdezd meg :)
2013. ápr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
abból a barátzónából te már nem kerülsz ki az fix
2013. ápr. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Igen, van. Az én volt barátom 2 évig titkolta, hogy úgy szeret, addig csak barátként közeledett és elfojtotta az érzéseit. Úgy éreztem csak barátok vagyunk, aztán nem bírta tovább és szerelmet vallott. Szóval tedd nyilvánvalóvá az érzéseidet, mert amíg nem lépsz addig csak barátként kezel téged. Ha esetleg ő nem érez így viszont és a későbbiekben sem alakul ki nála több a barátságnál akkor tartsd meg vele a barátságot egy igaz barátságnál nincs szebb dolog.
2013. ápr. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
egyszer már kezedeményeztem s akkor azt mondta inkább maradjunk barátok.de mikor találkozunk és beszélgetűnk én ugy érzem, hogy többet érez mint barátság irántam.vagy tévedek?
2013. ápr. 8. 21:03
 5/7 anonim ***** válasza:
honnan tudja innen bárki is te húgyagyú?
2013. ápr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
miből itélsz meg te?ismersz? inkább hallgas!!!! nem az ilyen emberektől kértem a tanácsot mind te.
2013. ápr. 8. 21:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta, hogy nem akar többet barátságnál, akkor a jeleket félre értelmezted.
2013. ápr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!