Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betti8888 kérdése:

Szerintetek megcsalásnak számít? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Elmentem nyaralni Egyiptomba, úgy hogy itthon volt egy barátom. Az utolsó este én is ittam egy kicsit (tényleg nem olyan sokat) és elmentem sétálni egy arab fiúval, aki a végén párszor megcsókolt (nyelv nélkül). Nem merem elmondani a fiúmnak, mert félek hogy annak venné. De nehéz úgy a szemébe nézni hogy folyamatosan hazudok neki.

Mit tegyek?


2013. aug. 12. 00:25
 1/9 anonim ***** válasza:
mond el neki...
2013. aug. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor felmerül a kérdés, hogy "megcsalásnak számít?" a válasz 99%-ban IGEN szokott lenni...
2013. aug. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Számomra az lenne.

Mondd el.

2013. aug. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Didiiayer ***** válasza:
Hát akkor mégiscsak mondd el neki.
2013. aug. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Neem az nyugi en kemenyebbeket is csinaltam mar....:) Ez semmi nyugi csajszi:)19/L
2013. aug. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megcsalásnak számít...Amúgy lehet, hogy jobb, ha elmondod neki, ezt még meg lehet bocsájtani, amúgy meg bűntudatod van emiatt, akkor lehet ki is szimatolja, hogy valami nincs rendben, és rá fog kérdezni, nem hülyék az emberek...
2013. aug. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mégis mi lenne ?
2013. aug. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igen, ez az
2013. aug. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy arabbal? Fújj!
2013. aug. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!