Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ölelés, kézfogás is megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ölelés, kézfogás is megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Amikor megölelünk valakit (akár nagyon jó ellenkező nemből való barátot, akár olyan személyt, aki iránt érzünk is valamit) vagy ha fogjuk a másik kezét, megcsalás? Esetleg az, ha tudjuk, hogy a másik személy szerelmes és mégis hagyjuk neki az érintéseit?

2013. jún. 28. 21:50
 1/10 anonim válasza:
60%
igen megcsalás és teherbe is eshet/sz tőle ha nem vigyázol
2013. jún. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az paráznaság és meg kell kövezni az elkövetőt, ezt minden zsidó tudja.
2013. jún. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok zsidó xD És nem is vallom az elveiket.
2013. jún. 28. 21:53
 4/10 anonim ***** válasza:
Szándék függő szerintem
2013. jún. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem számít megcsalásnak.

Az első 2 válaszoló csak viccelődik. :D

2013. jún. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ezt kifejtenéd bővebben?

Egy sráccal bejöttünk egymásnak anno, csak hát a korkülönbség... és még mindig úgy veszem észre, hogy tetszem neki, mert már felnőttem hozzá korban, de van egy kapcsolatom, ami elég rosszul működik és elég szeretetet sem kapok és olyan jól esik tőle.

2013. jún. 28. 21:59
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy vicc :) Nem számít? Megnyugodtam :D
2013. jún. 28. 21:59
 8/10 anonim ***** válasza:
hallod. a barátoddal mi lenne ha mondanád a problémáid? mert ebből megcsalás lesz.. egyébként gerinctelenség az mikor tudod hogy a gyerek nyomul rád te meg hagyod.
2013. jún. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
attól függ.egy ölelés tök oké üdvözlésként,vagy mondjuk vigasznak..kézfogás meg max akkor,ha nagy a tömeg és hogy ne vesszetek el.más esetben szerintem már közelít a megcsaláshoz.
2013. jún. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem számít annak, de az érzelmi kötelék más irányába is ugyanolyan rossz, mintha testileg csalnád meg, sőt, sokkal rosszabb...
2013. jún. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!