Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennetek ilyen helyzetbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés
almomba se gondoltam volna hogy elofordul velem ilyesmi es kb semmi lelekjelenletem nem volt.ultem a buszon lenge egyberuhaba elol rovid hatul hosszu ruha nem tudom tudjatok e milyen fazonrol beszelek.elottem par szekkel velem szembe egy idos ferfi 70koruli vigyorgott ram meg folyamatosan nezett es simogatta magat kozbe...de annyira feltunoen annyira gusztustalanul pedig nem kivagott ruha vagy ilyesmi volt rajtam (bar az se lett volna ok erre) kb nem is tudtam mit csinaljak csak arrebb ultem meg eltakartam a fejem.olyan megalazo es kellemetlen volt es masok is eszrevettek a buszon mindenkin csak a meglepettseget vagy nem is tudom mit lattam.ilyenkori a teendo?megrugdosni csak nem rugdoshatom...
2013. aug. 12. 02:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hagynikell a francba, ha megrugdosod akkor csak téged vesznek elö hogy miért bántod az öregeket.
2013. aug. 12. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Oda kell menni és határozott hangerővel elküldeni melegebb éghajlatra.
2013. aug. 12. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Vagy ülj messzebbre.
2013. aug. 12. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Esetleg egy pofont lekeverhetsz.
2013. aug. 12. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Fennhangon rá kell kérdezni mit csinál mégis. Mert annál megalázobb nincs számára amikor az egész busz öt nézi és várja a választ.:D
2013. aug. 12. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Tuti élvezte volna ha kicsit megrugdosod...
2013. aug. 12. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ismerem.milyen erzes!!

Nekem mar nemegyszer.volt ilyen, en.nekem a szivem majd kiugrik, es nagyon felek!

2013. aug. 12. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"megrugdosni csak nem rugdoshatom..."


Öööö miért is nem??

Tudod ezek azért csinálhatják ezt, mert pont így reagál mindenki: mélyen kussol.

Ha az első alkalommal megfogta volna a buszon két nagydarab srác és a következő megállónál úgy segítik le, hogy az első ami az aszfalthoz ér az az orra, akkor legközelebb nem próbálkozott volna ilyennel. Most utánad lesz még egy, és még egy...


Már elnézést, de hol vannak ilyenkor a férfiak????

2013. aug. 12. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Miért nem szálltál le azonnal a buszról? Amikor velem hasonló előfordult még pár évben korábban, azonnal a busz legtávolabbi részébe mentem és a következő megállónál leszálltam.
2013. aug. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy fantáziám nem túl jó, ezért nem tudom elképzelni a ruhád, meg az alakodat benne, de volt már hasonló "élményem" a metrón, hogy egy bácsi betalált egy kiscsajt, és ott bizony a lány volt a "feltűnő". Oké, nem volt kint semmije, de ahogy az kinézett, meg nem mondta volna az ember, hogy "nem erre vágyik" (hogy nézzék mint valami kirakati majmot). Szóval erre így nem tudok érdemlegesen válaszolni, de a hangosan rászólsz dolog a leghasznosabb, ha tényleg szolid voltál (öltözködésileg).
2013. aug. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!