Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most úgy csinál mint aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most úgy csinál mint aki lesz*r engem. Tiltott törölt mindenhonnan, nem válaszol sehol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pedig jól indult minden, tudom hogy érzett irántam valamit, de egy hisztim miatt dobott. Szóba sem áll velem. Mit tegyek? Nem akarom elfelejteni mert oda vagyok érte és tudom hogy ez kölcsönös volt. Egy hiszti miatt nem hiszem hogy el tud múlni...Várjak pár hetet és keressem meg?


Lány.


2013. máj. 2. 08:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Láthatóan nem kér belőled... Ne alázd meg magad azzal, hogy koslatsz utána.
2013. máj. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
talan nem csak ugy tesz, hanem tenyleg lesz*r... hagyd beken, felesleges zaklatni. ha akar valamit, majd szol.
2013. máj. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
ennek ennyi, kár égetni Magadat, ne keresd, felejtsd el, N
2013. máj. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Xard le te is. Vége, ennyi! Fogadd el!


"tudom hogy ez kölcsönös volt" itt lényeg babám, a múltidő VOLT!!!

2013. máj. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

De egy mondat miatt hogy tud megutálni? Mikor akart engem? Ő jobban akart engem mint én őt...Ő csókolt meg mindig először, ő ölelt meg először, ő becézgetett láttam a szemeiben hogy érez irántam valamit.


És egy összeveszés miatt ennyire megutálna? Addig udvarolt amíg teljesen bele nem szerettem, pedig eleinte nem érdekelt. Most meg már szinte fáj ha nem látom őt és nem beszélhetek vele :(

2013. máj. 2. 09:34
 6/25 anonim ***** válasza:
Nem egy mondat miatt dobott,van ott más ok is,tuti.Nem kell zaklatni,hagyni kell végleg.
2013. máj. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Tisztára gyerekes a viselkedése.Legalább meghallgathatna téged.Szerintem direkt csinálja,hogy bosszantson.Le kell sz@rni,tudom könnyű ezt mondani, de majd akkor észhez tér.Ha meg nem,akkor hagyni kell a fr@ncba,nem ér annyit az egész.
2013. máj. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
6-os vagyok : nem szoktam privizni.Sajnos amit leírtál,az elég ehhez,sokan nem szeretik azt amit csináltál.Viszont akkor is ha ennyi miatt eldobott,nem szeretett eléggé.
2013. máj. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

És szerinted helyre lehet hozni még? Én már bocsánatot kértem tőle de arra sem válaszolt. Abban bízom hogy hátha valamikor tudunk normálisan beszélni, esetleg összebarátkozni stb. és hátha újra megpróbálnánk. :(


Engem ennyire még senki sem fogott meg :(

2013. máj. 2. 09:55
 10/25 anonim ***** válasza:

Én is ugyanebben a helyzetben vagyok, nagyon átérzem a helyzeted mert én is pokolian szenvedek ennek ellenére azt kell mondanom felejtsd el. :(

Én próbálkoztam több hónapig visszaszerezni, de esélyt sem adott aztán letiltott engem is, minden kapcsolatot megszakitott, hogy ne tudjam elérni sehogy. Egyértelmű, hogy vége. Lezárta. Ha tovább próbálkoznál azzal csak azt érnéd el, hogy még jobban megutálna amiért zaklatod. Békén kell hagyni, tudom rettenetesen nehéz mert szeretem én is és végigbőgöm a napjaim de el kell felejteni. Ismerkedj mással, hátha ő is megfog legalább ennyire és az segitene elfelejteni a régit.

2013. máj. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!