Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kórházban vagyok hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kórházban vagyok hogyan szedjem fel az egyik nővért? Szabad?

Figyelt kérdés

Tegnap is ő volt meg ma is hálistennek :D ilyen szép lányt még sose láttam, teljesen elvarázsolt. Megdicsértem, próbáltam flörtölni vele meg kérdezősködtem és azt mondta, hogy nincs most senkije. Egyszer olyasmit hallottam, hogy nem jöhetnek össze a betegekkel vagy mi, vagy ez csak az orvosokra vonatkozik? De gondolom ha nem dolgozik akkor ez nem érvényes!? Mindegy mert úgyis elhívom majd valamikor mert nagyon tetszik és úgy veszem észre, hogy valamennyire én is szimpatikus vagyok neki. Csak mindig rohan és nem tudok beszélgetni vele csak pár percet. Azalatt a kis idő alatt miket mondjak neki? Nem akarom nagyon letámadni de nem is akarok unalmas lenni. El kellene érni, hogy randizzon velem de még max 2-3 napig leszek itt és nem tudom, hogy ő mikor dolgozik és élőben szeretném elhívni. Segítenétek lécci? :D

25F


2013. aug. 12. 19:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
S ez miért családi kapcsolatok kategória?:O
2013. aug. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szabad. Amint kimerülsz nincs akadálya.
2013. aug. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell nagyon erőlködni. Kérd el a számát azzal, hogy nagyon megkedvelted, és szeretnéd később, egy kellemesebb helyen viszontlátni, ezért elhívnád egyszer vacsorázni, ha nincs ellenére. A munkája közben udvarolni én nem tanácsolnám, nehogy a végén még bajba sodord ezzel, és azt higgyék, ő flörtöl a betegekkel munkaidőben.
2013. aug. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

még nem az lesz. de családtaggá dugja.


ha nem is jöhet össze beteggel ez azt jelenti hogy amint helyrepofoz dughatod.


elérhetőségét mindenkép szerezd meg de okosan nehogy köcsög legyen s farc cimet számot egyébb l o f a s z t adjon meg. nekem hamisat szoktak megadni a rohadt spinék vajon miért?

2013. aug. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Azért mert itt vannak a legértelmesebb válaszolók de amúgy is árulkodni fog valaki és átrakják :)

Hát jólvan akkor, de imádom a hangját.

2013. aug. 12. 19:59
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Mondd neki hogy ma este a változatosság kedvéért te fogod megszúrni őt :D
2013. aug. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
#4: na vajon miért? :D
2013. aug. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ismerősöm, aki összejött a betegével. Nem akarok hülyeséget mondani, de aszem össze is házasodtak. Kérd el a számát és mond meg neki, hogy gyógyulásod után is szeretnél vele találkozni. Sok sikert :)
2013. aug. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
ha csak a hangja kell tarsd oda neki a mobilt abba csacsogjon
2013. aug. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Nőként mondom, imponáló, ha valaki ilyen helyzetben egyenes és őszinte. A fárasztó szar poénos csajozós dumákkal tele a padlás, olyannal tuti elhajt. Annál nincs letaglózóbb, mikor egy pasi a nő szemébe néz és éretten, férfi módjára elmondja, vonzónak talál és meg akar ismerni, ezért randiura hív. Komolyan, még egy kevésbé vonzó pasinak is inkább mondanék a bátorsága és az egyenessége miatt igent, mint egy tökéletes külsejűnek, aki a sablon hülyeségeivel jön.
2013. aug. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!