Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó meglátás? Miért is nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó meglátás? Miért is nem csak a külső számít!

Figyelt kérdés

Szóval mindíg az van ,hogy ki hogy néz ki meg stb és hogy az az ami alapján együtt vannak az emberek . Van mikor megszólnak párokat ,mert fizikailag nem illenek össze az emberek megitélése szerint . Meg mikor ilyeneket mondanak ,hogy milyen szép pár . De az csak a látszat . Sokan jól mutatnak együtt ,de a kapcsolatuk nem sokat ér .

Analizálgatom én a dolgokat éppen eleget .

Arra jöttem rá azt hiszem ,hogy nem csak a külső az ami vonzó és az ami szexuálissan izgat ,vonz valakit . Szóval lehet valaki fizikailag állatira vonzó ,de lelkileg meg egyáltalán nem megfelelő a számunkra . Én voltam mindkét helyzetben . A fizikailak vonzó egyén lelkileg nagyon rosszul hatott rám . De nagyon kívántam és jól éreztem magam mellette állva . Mintha értékesebb lettem volna , többet értem volna ,mert vele vagyok . Amikor meg egy fizikailag nem túl vonzó személlyel bonyolódtam bele egy dologba , nem igazán értettem miért is meg hogy is lehet hogy a testére nem gerjedek de mégis lefekszem vele . A válasz pedig abban van ,hogy ez a valaki meg lelkileg hatott rám jól . Hiába nem izgató számomra a külseje ,hogyha megadja amit szeretnék . Csak az a gond ,hogy nehéz eltekinteni attól ki mit nyújt vizuális téren , feltéve ha még azon a szinten vagyunk ,hogy a külsőségek fontosak a számunkra és igen nagy szerepet játszanak a kis világunkban . Szóval minden elismerésem azoknak akik túl tudtak lépni a külsőségeken és akkor is boldogok tudnak lenni ,ha a párjuk fizikailag nem tökéletes ,átlagos vagy éppen szép . Remélhetőleg én is eljutok egyszer oda hogy majd nem érdekel mit mondanak az emberek az én hátam mögött a külsőmről vagy azéról akivel vagyok és csak az fog számítani ki milyen ember és személyiség és hogy hat ránk .



2013. aug. 13. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Jó kis történet de itt mi a kérdés?

Amúgy nem értelek:/

Előbb vagy utóbb mindketten megöregedtek és a külsőn mindig lehet javítani:)

Nem lenne jobb egy olyan valakivel leélni az életed akivel lelki társak vagytok és támaszt tudtok nyújtani egymásnak?

2013. aug. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos ez van, hiába mondja mindenki hogy nem a külső a lényeg, DE, a külső a lényeg, mindenki előnyben fogja részesíteni azt aki tetszik neki külsőleg. Legtöbb ember szerintem lesz.arja hogy valaki mennyire értékes ember, amíg jól néz ki, ennyit erről. Akiket nem érdekel a külső, azok valószínűleg nem túl vonzóak maguk sem.
2013. aug. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a lényeg ,hogy lehet hogy sokszor hibát követnek el az emberek ,mert a külső a lényeg a számukra . Inkább a belső értékekre kellene hangsúly fektetni . És nem attól félni ,hogy a barátok , barátnők mit fognak szólna az adott személyről akivel vagyunk , csak mert hogy hogy néz ki .
2013. aug. 13. 13:27
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek Nephalemmel...

A külső miatt nem jött össze velem a lelki társam, mert neki többet jelent az, hogy mit mondanak mások, mint a saját boldogsága......

Akárki akármit mond, az emberek 99%-a a külsőt nézi!

2013. aug. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nincs egy meghatározott út amit be kell járnia az embernek az egyéni lelki fejlődése során , csak arra akartam utalni ,hogy éljen már az ember magának és ne a belesúlykolt vagy a társadalmilag elfogadott normák szerint akarja formálni az életét .


Szerintem az én hibám és hiányosságom ,hogy a külsőségek nekem számítanak . Csak én ilyen felszines vagyok , szeretem a szépet és kész , ez nem csak a kinézetre ,hanem a megjelenésre is igaz , ha valaki igényessen öltözködik nemkem az tetszik , a ruha nekem nem csak teksztil ami takarja az embert . Nem tudom , felszinesnek vagyok titulálva és az is vagyok biztosan . Jelen pillanatban pedig ezt hibámnak látom .


Na most visszakanyarodva az eredeti mondanivalómhoz , oda kellene eljutni,hogy nem minden a külső . A belső értékeket kellene keresni , és ez helyesebb lenne mint a "Milyen jó nő a nejem." Szóval a párunk ne mutogatásra kelljen és ne szégyeljük ha nem Alain Delon . Nekünk kell hogy megfeleljen nem másoknak .

2013. aug. 13. 14:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Volt már, hogy a sok helyes srác helyett, akiket megkaphattam volna egy kövér, csúnyácska, öregedő és (mielőtt még félreértésre kerülne sor) anyagilag is lepukkant pasiba estem bele de olyan szinten, hogy azt hittem, nem élem túl, mikor vége lett. Nem mindig és feltétlenül a külső fogja meg az embert.
2013. aug. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a külső mindenkinek fontos,csak mindenkinek más a szép.

Elérted a Nirvánát!

2013. aug. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, a belső is számít- klíma, bőr ülések, gps, mélynyomó.
2013. aug. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ahahahahaha .


:P persze nem rossz ha jó autója van , de nem azon múlik a szerelem . Akinek jó autója meg sok lóvéja van az álltalában tip top modell csajt akar , full extrásat . Én nem vagyok full extrás csaj . Nem is leszek .


Autó és lé nélkül is bevállalok egy férfit . Csak adja meg amire szükségem van . Szeressen és érezzem magam jól mellette ,meg a bőrömben .

2013. aug. 20. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!