Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi is van?

Figyelt kérdés
Pénteken randit kért tőlem egy srác. Ma délutánra beszéltük meg. Elkérte a számomat, de azóta se egy sms, se hívás. És nemsokára talizunk. Egy helyet beszéltünk meg, de még azzal sem keresett fel, hogy vagy, vagy valami, én nem tudom a számát. Így nem tudom őt felkeresni.
2013. aug. 13. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el a helyre ahova megbeszéltétek csak ott lesz:) sok sikert
2013. aug. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég furcsa a helyzet,hogy ő nem adta meg neked az elérhetőségét,meg hogy péntek óta eszébe sem jutott,mi van veled.Nem tartom valószínűnek,hogy ma ott lesz a megbeszélt helyen,mert nem tűnik túl megbízhatónak.Talán van valakije,talán csak játszott.Mindenesetre menj el a megbeszélt helyre,aztán majd kiderül.Viszont ne éld bele magad túlzottan.
2013. aug. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
na éppen ez az. ezt furcsálltam én is. nem élem bele magam, mert régebbről ismerem, szóval emiatt én nem aggódok, ha nem jön el, még azt sem fogom neki szóvá tenni.
2013. aug. 13. 13:50
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem ne menj el,felesleges csak mész egy kört mert ő nem fog elmenni

ha meg érdekelnéd akkor már keresett volna

hagyd a fenébe

3 nap alatt nem tudott felhívni akkor felejtős

ha meg elmegy majd akkor felhív ha ott lesz és kész,de amúgy mondom addig ne menj el amíg nem hív!

2013. aug. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!