Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok olyan ember van aki egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok olyan ember van aki egész életében egyedül, magányosan él?

Figyelt kérdés
én valószinüleg ilyen vagyok/leszek, és érdekelne hogy sokan vannak-e még így

2013. aug. 8. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Miből gondolod? Látod előre a jövődet? Mert ha igen akkor az enyémet is megnézhetnéd..
2013. aug. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pl a remeték. Azoknak ott van a remete-szex: eső veri, nap szívja.
2013. aug. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyenek, de hogy sokan-e, azt nem tudom. Nekem se volt soha senkim, úgyhogy valamilyen szinten ez a magány vált normálissá, bár nem így terveztem. A szüleim, családom itt vannak, de ez mégse olyan, és hát bizonyos szempontból mondhatjuk, hogy egyedül és magányosan élek.
2013. aug. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én is így vagyok mint az utolsó. az egyedüllét vált a normálissá, és elképzelhetetlennek tartom hogy legyen valakim
2013. aug. 8. 19:09
 5/10 anonim ***** válasza:

kérdező, előző válaszoló, ha jól sejtem férfiak vagytok


Őszintén szólva ennyi csalódás, meg retek ku*va után, lehet, hogy ti jártatok jól.

2013. aug. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

25 éves létemre nekem se volt soha senkim. Sajnos voltak problémáim a múltban, nem is volt lehetőségem ismerkedni. Ma már próbálom behozni, de ez késő. 25 éves létemre egy tini szintjén vagyok ha csajozásról van szó. A tini szerelemről is lemaradtam, amit nagyon sajnálok, mert azt hiszem az a legtisztább és legőszintébb. A felnőtt " ész " elrontja.

Sokáig próbálkoztam, nem is mondanám, hogy nem volt akaraterőm hozzá. Leadtam 20 kilót, ami azért nem mindenkinek sikerül. De így sincs eredményem a lányoknál.

Most kezdek átbukni egy olyan szinte, hogy már dacból sem vagyok hajlandó tovább próbálkozni. Már a családtagjaimat is kezdem sorra elmarni magam mellől, mert nekik megadatott egy normálisabb élet, több barátnővel/baráttal a hátuk mögött, de olyan is van aki már megtalálta az igazit.

Szégyen, de már megvetéssel tudok csak ezekre az emberekre tekinteni, mert ez nekem nem jött össze. Pedig változtattam magamon, de így se.

2013. aug. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6/6 teljesen együttérzek veled! bennem is vannak ilyen dolgok
2013. aug. 8. 19:35
 8/10 anonim ***** válasza:
A mai világban egyébként is nehéz normális embert találni, de aki eleve hendikeppel indult neki az életnek, annak még nehezebb. Sajnos sokkal több a felszínes, ostoba tyúk, mint a normális nő, és elvben hiába hangoztatják, hogy "ó, persze, nekem nem számít a múltad, nem számít a külső stb.", a gyakorlatban 99%-uk úgyis elutasító, és hiába lenne ott egy csendesebb, megbízhatóbb srác a környezetükben, az nem kell nekik, mert "unalmas", és inkább az alfahímet választják, aztán meg siránkoznak, hogy milyen rossz nekik.
2013. aug. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ezt sosem ertettem. sokan irjatok, hogy nincs no, milyen maganyosak vagytok.. baratok? nincsenek? sosem volt nom nekemsem, az egyik dolog amiert meg most sincs, es nem is akarok az az, hogy korul neztem milyenek is a mai lanyok, a masik az, hogy vannak barataim, akikkel nagyon jol elvagyok.. nektek ez nem megy, vagy ezt csak semmibe veszitek a nok mellett?
2013. aug. 9. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A haverok nem ugyanazok. Velük nem lehet lelkizni és szexelni :D

A férfi világban nem mutathatod magad gyengének. Ezért kéne nekem egy barátnő, aki előtt ezt megtehetem.

2013. aug. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!