Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs barátom? Nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátom? Nekem soha nem lesz?

Figyelt kérdés

16/L

Az ismerőseim és főleg az osztálytársaim állandóan beszólogatnak, hogy ilyen meg olyan csúnya vagyok. Ismeretlenektől megkapom a bókokat hogy szép vagyok. A fiú osztálytársaim piszkálnak, sokszor ütögettek a lányok meg röhögtek rajtam, fényképeznek mint egy állatot:S Ha külön vannak a fiúk akkor kedvesek, kinyisság nekem az ajtót, mikor eggyütt vannak akkor megröhögnek rajtam. Miért csinálják ezt. Vannak olyan lány ismerőseim akik nálam is csúnyábbak de ők buták és mégis istenítik őket, ők a sztárok. Normálisan nézek ki, nem vagyok buta, mondjuk szerintem nem vagyok csúnya, hogy így kéne velem bánni. Most akkor lehet, hogy azért nincs barátom mert nem vagyok buta?


2013. aug. 13. 14:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%
Hát biztos, ha 16 évesen még nem volt barátod, akkor már soha nem is lesz. Törődj bele, hogy egyedül halsz meg.
2013. aug. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

én si így voltam kissrác koromban.

nemtudsz ezellen mit tenni, ha elkerülsz másik suliba jobb lesz, kezdhetsz uj barátokat szerezni, ilyenek.


amugy nagyon kiváncsi lennék rád. privibe egy foto vagy ilyesmi?! megmondom, hogy mi lehet a baj veled.

2013. aug. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Én a jövőből írok. 60 évvel ezutánból.

És akármit is hisztek,akkor se lesznek repülő kocsik, csak a gazdagoknál.

És neked nem lesz senkid.

Csak viccelek... Ha mutatsz magadról képet, akár privátban is, meg mondom, szép vagy-e szerintem.

De ha mással van a gond, akkor beszélgetünk kicsit, és megmondom mivel.

De lehet hogy csak azért , mert nem bízol magadban.

2013. aug. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
küldj képet. Amúgy simán lesz barátod...
2013. aug. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Brét a seggébe aki veled ilyeneket csinál.Szard le és szerezz egy pasit és aztán mondjanak ilyeneket.Azért nincs barátod mert elhiszed amit neked mondanak és kevés lesz emiatt az önbizalmad.
2013. aug. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Az tényleg igaz, hogy nagyon kevés az önbizalmam:( Ez ellen nem tudok tenni pedig szeretnék. De amikor már van egy kicsi azt máris tönkreteszik.:S
2013. aug. 13. 14:24
 7/18 anonim ***** válasza:
ne szomorkodj küldj egy képet aztán akkor megtudom majd mondani szép vagy-e lehet nem is veled van a baj
2013. aug. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Buta lányoknak buta fiú jár, okos lányoknak okos fiú :D
2013. aug. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%

Állj ki magadért! Szólj be azoknak a hülyéknek. Nem az a baj, hogy esetleg nem úgy nézel ki, bár ahogy írod, nem vagy annyira csúnya. Az a baj, hogy belekényszerülsz ebbe az áldozatszerepbe. Ezt ne hagyd, tényleg. Ha visszagondolsz majd a tinikorodra, nem lesz túl kellemes, ha arra kell gondolnod, hogy állandóan a lelkedbe gázoltak. Ha látják, hogy erős vagy belül, akkor nemcsakhogy békén hagynak, de még lehet, hogy meg is kedvelnek. Föl a fejjel! (Bocs, nem egészen a kérdésedre feleltem, de sztem ez fontosabb volt.)

L

2013. aug. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ha lenne önbizalmad és kiállnál magadért,más lenne a helyzet.Neked is eljön majd az időd,viszont tenned is kell érte valamit.Légy mindig ápolt,csinos,és ne mások véleményére adj,hanem bízz magadban.Aki határozott és céltudatos,azt nem tudják bántani,mert leperegnek róla a sértések.
2013. aug. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!