Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs barátom? Nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátom? Nekem soha nem lesz?

Figyelt kérdés

16/L

Az ismerőseim és főleg az osztálytársaim állandóan beszólogatnak, hogy ilyen meg olyan csúnya vagyok. Ismeretlenektől megkapom a bókokat hogy szép vagyok. A fiú osztálytársaim piszkálnak, sokszor ütögettek a lányok meg röhögtek rajtam, fényképeznek mint egy állatot:S Ha külön vannak a fiúk akkor kedvesek, kinyisság nekem az ajtót, mikor eggyütt vannak akkor megröhögnek rajtam. Miért csinálják ezt. Vannak olyan lány ismerőseim akik nálam is csúnyábbak de ők buták és mégis istenítik őket, ők a sztárok. Normálisan nézek ki, nem vagyok buta, mondjuk szerintem nem vagyok csúnya, hogy így kéne velem bánni. Most akkor lehet, hogy azért nincs barátom mert nem vagyok buta?


2013. aug. 13. 14:19
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
sokszor kiáltam magamért de kiröhögtek és utána volt hogy megisvertek ez miatt. Meghát majdnem az egész osztály őket véde.
2013. aug. 13. 14:44
 12/18 anonim ***** válasza:
egyszerű: egyszer csak jelenj meg előttük egy jó fiuval és lehet észbe kapnak... :D
2013. aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
akkor sem hagynának szerintem békén:S akkor meg menne hogy hogy járhat egy ilyen velem.
2013. aug. 13. 14:45
 14/18 anonim ***** válasza:
Már megint egy 16 éves aki ezen kattog! 10 év múlva egyik bnőd sem lesz már a gyerekkori szerelmével. Majd ha akkor se lesz még senkid, akkor gyere vissza ide tanácsot kérni, de 16 évesen ne kattogj már ezen. Inkább tanulj, jobban hasznodra válik, és jobb leszel, mint a sok tanulatlan tinip*csa, akik kapcsolatból kapcsolatba menekülnek fél életükön át, és semmit se érnek el.
2013. aug. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Akkor hülye az osztályod, hogy nincs senki, aki kiállna melletted.

Osztályfőnökkel mi van?

Amúgy hanyadikos vagy? Ha középsulis, akkor szégyen rájuk nézve, hogy ennyire szánalmasak, hogy kipécéznek valakit, és csesztetik.

Másik suli nem lenne megoldás? Nem mindenhol ilyen szemetek ám.

2013. aug. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
3.-as vagyok. Az osztályfőnök először segített de utána már sz*rt az egészre:S Másik sulit meg próbáltuk de nem vettek fel ahova szerettem volna, nagyon sokan voltak már ott:S
2013. aug. 13. 14:57
 17/18 anonim ***** válasza:

ku.__vára változz meg és ne kifogásokat keress már!!!!!!!


lehet évekig nyűglődni, vagy befogni a pofád, és csinálni valamit másképp

2013. aug. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem is mutathatsz képet magadról. Kíváncsi vagyok rád.
2013. aug. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!