Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs barátom? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátom? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

volt egy barátom, de elég hamar szakítottunk,ő volt az első barátom. sokan mondják hogy nagyon szép lány vagyok, meg így meg úgy.. annyira vágyom már arra hogy legyen valakim aki tényleg szeret. olyan szar így egyedül..hogy mindenki más kapcsolatban van, neked meg még olyan fiú sincs aki csak tetszik. Elég válogatós is vagyok,de hát az nem nagy dolog. Talán rossz helyen keresgélem azt a bizonyos fiút?:s

16L


2013. ápr. 26. 22:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

"Elég válogatós is vagyok"

Ez! Meg hogy "keresgélsz". Rá kell hagyni.

2013. ápr. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ismerős. Lenne kedved ismerkedni? 20/F
2013. ápr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

"Elég válogatós is vagyok,de hát az nem nagy dolog"


Megválaszoltad a kérdést

2013. ápr. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

"Elég válogatós is vagyok,de hát az nem nagy dolog."


Lefordítom: változtass a felfogásodon, mert ez így nem fog menni.

2013. ápr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"nem nagy dolog."

De, ez nyomja a legtöbbet a latban.

2013. ápr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Igényesség ezzel jár. Próbálj annak a közelébe kerülni akivel szívesen lennél.


21/N

2013. ápr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
velem ugyanez van..vagy eppen ha egy pasi akar valamit az leginkabb szex..de en nemvagyok jatekszer egy haverommal voltam benne egy ideig de rajottem hogy normalis kapcsolatot akarok aztan sehol semmi.2pasim volt eddig az elso 8napig a masodik 2hetig tartott:D pedig nekemis mondjak h szep vagyok,kedves aranyos de vhogy megsem talalok ra a szerelemre:(
2013. ápr. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Beviz Elek ***** válasza:
Nem kell keresni ès jön magàtó. Szakìtottam az exemmel, örültem a szabadsàgnak, de egy csajszi akart velem talàlkozni. Kinèzetre nem jött be, dehàt idöm volt, mièrt ne. Aztàn 2. randi alatt megismertem jobban ès nagyon bejön a csaj. Ùgyhogy megfogtam magamnak....
2013. ápr. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Elég válogatós is vagyok"


Adj lejjebb az igényeidből és akkor majd lesz, a szőke herceg nem fog elmenni érted.

2013. ápr. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

16F lehet itt is próbálkozni :D

amúgy próbáljatok nem túl válogatósak lanni :P akkor biztos könnyebb lesz :)

és szerezzetek minnél több fiút a baráti körötökbe így még egyszerűbb lesz

2013. ápr. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!