Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátom?

Figyelt kérdés
átlagos lány vagyok,csak visszahúzódó.nem járok partizni.de attól még lehetne, nem?
2013. máj. 29. 14:53
1 2
 1/13 ájszíjú ***** válasza:
persze, majd egyszer biztos bekopog hozzád egy adonisz, csak győzd kivárni
2013. máj. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
8%

Szia!


Kérdésedre a válasz, hogy nem ettől nincs barátod h visszahúzódó vagy, más oka lehet, szívesen beszélgetnék veled itt szexuális témáról is, esetleg webkamozást bevállalsz arc nélkül? :)

2013. máj. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy megvan rá az esélyed, mint bárkinek. Partizni mi haverokkal, csak azért mentünk, hogy becsajozzunk, semmi komoly kapcsolat.

Sok más dolgot csinálhatsz, ahol lenne esélyed srácokkal ismerkedni.

2013. máj. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

Az ország mely részén élsz?(É,K,D,NY)?

mert kb ugyan azok vagyunk csak én fiú..

2013. máj. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nos, kedves kérdező, mint ahogy látod, itt a lehetőség...


Szerintem egy 15 perc elteltével válogathatsz egy rakás aberrált, aggszűz között, akik a webkamerán való mutogatást arc nélkül is előnyben részesítik...


Egyáltalán hány éves vagy? 16 ? 50 ?

Mert az sem mindegy...

2013. máj. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lehetne, de ha nem mozdulsz ki otthonról akkor nem is fogsz tudni..
2013. máj. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen kell buliba járni hogy ismerkedj.

A barátnőm sem járt bulizni és nem is jár soha. Csak ilyen falunapokra jár el. Mi például ott ismerkedtünk meg egy falunapon.

Ő kikapcsolódni ment oda, én meg ott dolgoztam, a volt sógoromnak segítettem be a büfébe, és akkor vett tőlem egy üveg kólát. Aztán 10 perc múlva visszajött és kért még valamit, akkor nem volt nálunk tömeg totál nyugi volt, és elkezdtünk beszélgetni, majd amikor lejárt a műszakom, akkor elmentünk körülnézni.

Egy átlagos lány is lehet szép egy pasi szemébe, lehet az a pasi adonisz is akár.

2013. máj. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nefürgyééé le. Osztán vegyí eggyet
2013. máj. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Persze, simán lehetne, sőt lányként még sokkal könnyebb dolgod van ez ügyben.
2013. máj. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2013. máj. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!