Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már, hogy úgy érezétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy úgy érezétek nem ti kelletek a másiknak, hanem csak valaki?

Figyelt kérdés

2013. aug. 13. 14:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Még nem
2013. aug. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hú , jó neked .
2013. aug. 13. 14:53
 3/13 anonim ***** válasza:
Sajnos előfordult már ilyen,nem is volt hosszú életű.
2013. aug. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
igen. szar érzés ha nem magadért van melletted valaki......
2013. aug. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Legutóbbi barátnőmnél pont így éreztem, habár ő tagadta ezt...
2013. aug. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Esetemben mindegy, csak csaj legyen és lyuk legyen rajta.
2013. aug. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Amikor itt a gyk-n arra a kérdésre hogy boldog vagy szerelmi téren? azt a választ írta hogy nem boldog, messze van a barátnője, de legalább van... Na ekkor éreztem ezt!
2013. aug. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen, én sokszor érzem ezt ismerkedéskor, és olyankor nem is folytatom az ismerkedést, mert nem akarok "valaki" lenni.

(Többször beigazolódott már utólag, hogy jól döntöttem, mert pl. az illetőnek utána lett kapcsolata, de csak nagyon rövid ideig működött, mert birtokolni akarta a nőt...)

2013. aug. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen, mert nyomult, mint állat. Egy óra sem telt el az első randinkon és le akart smárolni meg hasonlók. Hiába tetszett külsőleg, a viselkedése egyenesen taszított. Képtelen voltam elszakadni a gondolattól, miszerint tökmindegy, hogy kivel van, csak az számít, hogy csaj legyen. Ott is hagytam a fenébe.


Jó lenne, ha észbe kapnának a férfiak, hogy ez a nyálas nyomulás-tapadás-ragadás, nem nyerő a lányoknál, nőknél, legalábbis kezdetben. :/

2013. aug. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9-es , én is így jártam . Nagyon úgy tűnt ,hogy mindegy csak találkozzunk meg a nézése , meg az ölelgetés ,puszilgatás az őrületbe kergetett . Most meg mikor talán igényelném akkor meg már elege lett és hanyagol . Pedig nem lehet úgy letámadni a nőt , lassan kellene közelíteni .
2013. aug. 13. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!