Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lenne egy 15 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lenne egy 15 éves lány számára?

Figyelt kérdés

Lányom 14 és fél éves.Szerencsére elég érett a korához képest,megkérdez mielőtt el megy valahova,mindig felhív bárhol,bárkinél van hogy ne idegeskedjünk,van hogy többször is telefonál.Teljesen megbízok benne!Tegnap előállt azzal hogy elengedem-e egy szilveszteri buliba(discoba).Nem mondtam neki semmit,de az első benyomás nem volt,de aztán elgondolkoztam,hogy manapság miket csinálnak a 13-14 éves lányok.Ő nem iszik,cigizik,drogozik,pasizik( az utóbbi még csak egyenlőre:) ) Bensőséges a kapcsolatunk,mindent elmond. De nem tudom,hogy elengedjem-e,nem tudom mik zajlanak a mai discok-ban..Mondta,hogy rengeteg ismerőse jár akik fiatalabbak mint ő,és a barátnőjével menne el.Nem tudom,hogy elengedjem-e.A mi időnkhöz hiába viszonyítom,hiszem az teljesen más világ volt...Azért írtam ide,mert itt mihamarabbi válaszokat kaphatnék,valamit a discokban előfordul a szex mostanság,persze nem mindegyik szórakozóhelyen. Írhatnak anyukák,apukák,tinik,lányok,fiúk,BÁRKI! Sok véleményt szeretnék kapni! Köszönöm!

36/N :)



2012. dec. 17. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Hajaj :D ha nem is a discoban de ott simán összelehet hozni egy szexet amit máshol lezavarnak.Én oda nem igazán engedném el a helyedben.
2012. dec. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem tartom valószínűnek, hogy a lányod az első buliján egyből lefeküdne valakivel a mozsdóban.
2012. dec. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy még egy kicsit fiatal, de lehetőleg minél többen menjenek együtt.
2012. dec. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
11-re rendeld haza és nem lesz semmi gáz.
2012. dec. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Én is hasonló korú lány vagyok.Mivel azt írta komolyabb gondolkodású a lánya,nem történhet semmi,nem hiszem,hogy elmenne egy olyan helyre,ahol tudja,hogy drogoznak stb.

Az alkoholfogyasztás mára már természetes lett,azt nem kerül(het)i ki.Az már gondolkodtat,ha nála fiatalabbak is járnak,ők valószínűleg fiúkkal szeretnék jól érezni magukat,így lehet,hogy rágják majd a lánya fülét,de ő nem fog belemenni semmibe.Ha elengedi magát max. csók.

2012. dec. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem engedném elegy 14 éves sőt még egy 15 éves is nagyon fiatal az ilyen bulikhoz.Hiába megbízható ha a többi ember nem az.A másik pedig korai lenne elkezdeni a bulit,akkor is ha most a szilveszterről van szó,egy disco azért elég durva szerintem,én először 17 évesen mehettem el szilveszterkor olyan buliba ami nem a barátnők közötti kis házibuli volt,és hidd el nekem nem bántam meg sőőt.Nem engedném el,szerintem túl korai,túl fiatal,nincs sok élettapasztalata sem,és oké,hogy megbízható,de szerintem ennek nincs itt az ideje.
2012. dec. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
lemaradt,egy ilyen fiatal gyereknek nem jó az alkohol és nem hiszem,hogy fél pohár pezsgőnél meg áll,főleg ha a többiek is isznak
2012. dec. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat!:) Jöhetnek még!
2012. dec. 17. 20:39
 9/10 anonim ***** válasza:
60%

Bárki bármit is mondd, az tény, hogy rengeteg 13-14 éves korú lány eljár már discózni. Ha a lányod tényleg tud már felnőtt fejjel is gondolkodni, akkor nem adja be a derekát és nem megy bele hülyeségekbe, főleg, hogyha többen mennek. Együtt vannak, vigyáznak egymásra, ha bárkivel bármi történik tudnak segítséget hívni.

És, bár lehet, hogy ez csak az én véleményem, de nézd egy kicsit az ő szemszögéből. Itt az új év és szeretné a barátaival megünnepelni. Ha nem engeded el, majd azt kell hallgatnia, hogy mások milyen jól érezték magukat őbenne ez pedig rossz érzéseket válthat ki, ami miatt esetleg meg is haragudhat rád. Lehet, hogy csak túlfokozom, de ha megbízol benne, akkor én a helyedben elengedném. Akkor probléma azért nem történhet. A pultos 18 év alatt nem ad alkoholt. Ha együtt marad a buli végéig a barátaival, és nem szakad el a társaságtól, nem kóvályog el részegen (márpedig nem fog!) akkor azért mondhatni, biztonságban van.

Remélem tudtam segíteni:)

2012. dec. 18. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én is 15 vagyok és én magamtól tudom már sajnos hogy egy diszkóban nem lehet normális körülmények között maradni.. egy barátnőjével szerintem ne engedd el csak többen menjenek és legyen ott valamilyen megbízható fiú ismerőse is(pl tesó vagy vmi..) 14l
2012. dec. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!