Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ő szeret?

Figyelt kérdés

Már kb. 2 éve ismerem, egy táborban ismerkedtünk össze, és nagyon jól kijödtünk ( beszélgettünk, hülyéskedtünk stb.). Azóta néha beszélgetünk facebookon ( mindig én írok rá :( ), de nem merem elmondani neki hogy szeretem. Eddig egyszer próbáltam elhívni randira, de épp nem ért rá ( vagy csak visszautasítás volt?), és azóta nem merem elhívni se. Segítsetek, nagyon szeretem.

16/f



2013. aug. 13. 20:46
 1/6 vexygordon ***** válasza:

Ronda vagy.

Ezért nem ír, ezért nem akar találkozni.

2013. aug. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"kijödtünk" .... go back to the scool..... ha nem tudsz irni sem ne csodálkozz........
2013. aug. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát sajnos az 1.nek lesz igaza. Ebben a korban még a lányok csak a külsőre mennek, aztán 20 év körül megváltoznak és fontosabb lesz, hogy jól megvannak és jókat dumálnak egy pasival, mint a kinézet.
2013. aug. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es:

Go back to school..

2013. aug. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy tárd ki az érzéseidet, nem kell beszarinak lenni.
2013. aug. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Régebben én is voltam hasonló helyzetben csak én a lány szerepében voltam. Én először azért nem mertem el menni vele mert féltem hogy mit kell ilyenkor csinálni és zavarban voltam amikor beszélni kellett vele mert nekem is tetszett.
2013. aug. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!