Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem túl sok és fura ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl sok és fura ez az egész randizási dolog?

Figyelt kérdés
6 óra randizás nem sok? a srác alig akart haza engedni, pedig már fáradt és álmos voltam. el kezdte magától tervezni, hogy akkor minden nap találkozzunk, és a programokat. de nekem már ez is fárasztó volt. a munka mellett nem is lenne semmi életem. azt mondta, felhív mikor haza ér, de azt se tette meg. randi végén mondta, jelentkezik a következő előtt.
2013. aug. 14. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy birkával van dolgod. Én otthagynám.
2013. aug. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
birkával? ezt hogy érted?
2013. aug. 14. 10:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez siman rad maszik es megfolyt ezzel....
2013. aug. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
megkérdezte, mikor volt párkapcsolatom utoljára, mondtam, hogy májusban. ő meg erre: Hogy bírtad szex nélkül? Ok hogy felnőtt emberek vagyunk,de ilyet nem igazán illene mondani, kérdezni.
2013. aug. 14. 10:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nem valami jó dolog. Persze ő ezzel a szeretetét akarja kifejezni,de jobb lenne,ha közölnéd vele,hogy neked ez túl sok. És szükséged van egy kis szabad időre is. Biztos megfogja érteni...
2013. aug. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
elmeséltem neki, hogy nekem mik a dolgaim, elfoglaltságaim munka után, de egyik fülén be, másikon ki. a randin is azt mondta, hogy nincsen kedve haza menni, mert csak unatkozna, és filmeket nézne, ahelyett inkább velem van. sokszor mondtam neki, hogy nekem még van tennivalóm, de akkor már pofákat vágott,mint aki be akar sértődni.
2013. aug. 14. 10:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretnelek megbatnai de eggyetalan nem erdekled ot... O csak birtokolni szeretni teged es nem veled foglalkozik es figyel! Szalj ki belolle minnel elobb
2013. aug. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De ez tényleg fura, amiket mond meg ahogy reagál. Jobban jársz, ha valóban hanyagolod, ha már az elején ennyi probléma és aggasztó körülmény van vele kapcsolatban.
2013. aug. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!