Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért törölt le az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törölt le az exem?

Figyelt kérdés

Tudom sokan elítélnek majd hogy facebook-téma megint, meg ez az ex-ügy, de tényleg rosszul esik, mert nem adtam rá okot. Nem jelent ő már nekem semmi mást, csupán mint ember elfogadtam őt olyannak amilyen. Nem törődöm már vele, de néhanapján jólesett egy üdvözlés, vagy hogy hogy vagy, mikor megkérdeztük egymástól, mégiscsak együtt voltunk még pár hónapja.


1 hete beszélgettünk, és azonnal rákérdezett, hogy nekem van-e most valakim. Akkor mondtam neki, hogy valakivel alakul valami, nagyon kedvelem a srácot stb, de nem szeretném ezt vele megtárgyalni, mert magánügy. Ő nyíltan bevallotta hogy neki nincs senkije, de van egy lány aki tetszik neki most. Váltottunk még 1-2 szót aztán elköszönt. Szóval teljesen normális hangnemben tudtunk beszélgetni. Én kicsit tartózkodóbb voltam vele, mert mégis csak ex... Így volt ez egészen mostanáig, hogy kb havonta egyszer megkérdezte, hogy vagyok.


Nemrégiben pedig valaki(?)feltörte a facebookját, és ezt közölte az ismerőseivel. Lehet arra gyanakszik, hogy én voltam az. De erről szó sincs, én sosem tennék ilyet senkivel, meg azt sem tudom, hogy kell. Ráadásul egyáltalán nem is érdekel az ő élete, hogy mit csinál, kinek írogat a facebookon stb.


Szóval az a lényeg, hogy most törölt az ismerősei közül, holott semmi oka nem volt rá. Nem szeretnék vele beszélni hogy miért tette, mert ha így akarja hát legyen így, ugyanakkor rosszul esik, mert nem tudom, miért. Nem vártam/várom el tőle hogy tartsuk a kapcsolatot, mert már vége mindennek, igazából csak értetlenkedek, hogy eddig még jól megvoltunk a facebookon egymás mellett, most meg eltűnt, mintha megsértettem volna vagy rosszat tettem volna vele. Egyébként barátai, családtagjai nem töröltek engem, és az én családtagjaimat, barátaimat sem törölte ő, csupán engem. Sőt a minap kedvelte a tesóm fényképeit...


Szerintetek?


18/L


2013. aug. 15. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Mert büdös a labad
2013. aug. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem rád gyanakszik hogy feltörted a profilját, hacsak nem vagy hacker... :)
2013. aug. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem ítéllek el, csak szimplán nem olvastam a failbuk után tovább...
2013. aug. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ezért nem tartok meg egyetlen exet sem. álszent, kétszínű mind
2013. aug. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

in soviet russia

az exe töröl le téged

2013. aug. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!