Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 napja késik a menstruációm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 napja késik a menstruációm. Óvszerrel védekeztem, a gumi rendben volt, esélytelen a teherbe esés, akkor miért késik?

Figyelt kérdés

ebben a hónapban érettségiztem, elég sokat stresszeltem, és eléggé viszket is a hüvelyem, egy napig meg is volt duzzadva a hüvelybemeneti nyílásom.

orvos nélkül szeretném a problémát megoldani.


2009. okt. 28. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Még akár az is lehet, hogy a sok stressz miatt kimarad. Hallottam már ilyet. Bár a helyedben felkeresném a dokit, hisz ha netán mégis csak babaáldás lenne a vége, annak nem örülnél.
2009. okt. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"orvos nélkül szeretném a problémát megoldani."


Pont jó helyen jársz, itt az asszonykórus terhességeket állapít meg, gombát gyógyít, receptet ír, és kapcsolatokat hoz rendbe.

2009. okt. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia. Legutóbb énis így jártam, csak nekem több mint 1 hetet késett, de mi is mindig védekeztünk...aztán elmentem nőgyógyászhoz (6nap után), aki megvizsgált, (és tesztet is csináltatott velem a biztonság kedvéért). Szóval természetesen negatív lett a tesztem, és azt mondta hogy valószínűleg felfáztam, és plusszban még a sok idegeskedéstől is késett...aztán másnap reggel amikor megnyugodtam megjött...de sztem (hamár orvoshoz nem akarsz elmenni) legalább egy tesztet csinálj...
2009. okt. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer késett több mint két hetet..persze halálra idegeskedtem magam. Vettem egy tesztet,megcisnátlam és negativ lett. egy negyed óra mulva megjött..
2009. okt. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
teszt negatív.... és még mindig késik
2009. okt. 30. 16:44
 6/6 A kérdező kommentje:
megjött
2009. nov. 2. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!