Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom azt kérte 15....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt kérte 15. szülinapjára h mutassam meg magamamat meztelenül neki. Szerintetek megtegyem?

Figyelt kérdés

2013. aug. 15. 13:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd meg!
2013. aug. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

mivel ránk hagyatkozol nem vagy biztos magadban.

gondold át még egyszer!

2013. aug. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmikepp se!
2013. aug. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%

Ha a barátod azt mondja ugorj a kutba beleugrasz?

Majd eljön az ideje,akinek szivesen megmutatod magadat.

Hány éves vagy?

2013. aug. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd! Nagyon emlékszem még arra az időszakomra, amiben most te vagy, pedig már van egy 6 és egy 8 éves gyerkőcöm. A fiúk már tök korán érdeklődnek. Rajtad kívül még vagy 100 csajt megnézne, annyira kíváncsiak ilyenkor. Ez nem egy romantikus és csak neked szóló kérés, amit te most adhatnál neki. Lehet, hogy még jártok egy fél évig és vége lesz. Utána tök hülyének fogod tartani magad. Mondjuk és 16 múltam kicsit, mikor megtörtént a dolog. Azt hittem tök felvilágosult vagyok, elolvastam egy csomó könyvet (nyilván titokban) a témáról. A tinimagazinok szexrovatait is oda-vissza tudtam, mégis beijedtem az első után. Tudom, hogy ciki téma ez, de szerintem anyukáddal kezdj el beszélgetni. Ha jobb úgy, akkor sötétben, hogy ne lássa az arcod, ha kérdezel valami cikit vagy ne lásd, hogy ő mire milyen képet vág valamire. :) Én a 8 éves fiamat már elkezdtem tájékoztatni. Kiderült, hogy nem hiába.
2013. aug. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Miért ne?
2013. aug. 15. 13:27
 7/21 anonim ***** válasza:
71%
Első vagyok. Mert egyértelmű, hogy csak azt akarja! Majd ha még egy évig együtt lesztek, akkor inkább majd a 16. születésnapjára gondolkozz el rajta!
2013. aug. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Decemberben leszek 16. És egyébként szívesen beválalnám,de nem vok biztos benne h ez jó ötlet.
2013. aug. 15. 13:32
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Azert ne,mert nem rad kivancsi csak vegre akar mar latni egy meztelen noi testet. Nagyon erett gondolkodasra vall ez a keres a baratodtol. Egyebkent nyugodtan mutasd meg a testedet neki,max. porig alaz mert lehet h elneveti magat vagy eppen azt mondja h kicsi a melled.Miota vagytok egyutt?Ha kevesebb mint 3 honap en ilyen keres utan ki is vagnam.

16/L

2013. aug. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok megint. Ha nem vagy benne biztos, akkor pláne ne tedd meg! Várj még legalább egy évig, és ha úgy érzed, hogy megérdemli akkor is, akkor gondolkozhatsz rajta!
2013. aug. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!