Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak csúnya fiúk akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak csúnya fiúk akarnak járni velem?

Figyelt kérdés

Egy kicsit aggaszt , h 17 éves létemre még nem volt pasim.

Nem vagyok egy 10/10-es én se, de sok lány megjegyzi, hogy szép vagyok. Nem tartom magam reménytelennek, de már kezdek aggódni.


2013. aug. 15. 16:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
56%

1) Én még soha nem mondtam egy emberre a szemében, hogy csúnya, még akkor sem, ha olyan ronda volt, hogy még a szüleinek sem kellett. Gondolod, hogy ha ronda lennél, a barátnőid a szemedbe mondanák?

2) Talán azért nem kellesz a szép fiúknak, amiért neked nem kellennek a csúnya fiúk. (Nem tartanak téged olyan szépnek mint más lányokat)

3) Ahelyett, hogy nyavalyogsz, hogy még nem volt pasid, inkább kezdjél járni, egy általad csúnya fiúnak bélyegzett fiúval, mert nem biztos, hogy csúnya külső csúnya belsőt takar.

4) Én még 22 évesen még szűz vagyok, mert még a csúnya lányok sem akartak engem.

2013. aug. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
... Ez szerintem csak max véletlen, hogy olyanok próbálkoznak nálad, akik neked pont nem tetszenek. Amiatt aggódj inkább, hogy valószínűleg túl magason van a mércéd. Ha ez így van, akkor az életed végéig várhatsz a fejedben összeépített "tökéletes" pasira.
2013. aug. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
58%
Csúnya vagy. Ismerek 100kilós lányt, az "őszinte barátnői" mindig mondják neki, hogy milyen szép arca van, stb. Én érzem magamat kínosan, amikor ezt látom.
2013. aug. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nem azért írtam ki a kérdést , hogy ismeretlenek bírálják a külsőmet :D

Az ismerőseim körében egy átlagosan szép/normálisan kinéző lánynak tartanak.

2013. aug. 15. 17:31
 15/16 anonim ***** válasza:
52%
Fogyjál le és mindjárt megszépülsz, persze nektek lehet válogatni mi?! -.- HÁt mi fiúk sem érjük be akármilyen okádék csajjal.
2013. aug. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A barátnők és rokonok, nő munkatársak nem szoktak szép lányokat dícsérni, ezt fiúk szokták. A nők egymás közt általában a csúnya de tehetős lányokkal cukiskodnak dicsérgetik őket, mert ők veszélytelenek rájuk nézve, viszont sok programra van pénzük és mindenhol ott nyüzsögnek.
2019. aug. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!