Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legjobb barátnőmnek tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőmnek tetszik egy fiú a suliból, aki most el fog ballagni, csak az a gond hogy nekem is tetszik. De eddig csak egyszer köszönt és csak párszor smseztünk.... Mit tegyek? (A barétnőm pedig májusban kimén Bécsbe lakni az anyjához)

Figyelt kérdés
2008. ápr. 24. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy hogy mit tegyel?Hat beszelj a baratnoddel.O tudja hogy neked is tetszik es hogy sms-tetek?Mert ha igen akkor beszeld meg vele hogy mi van de ez meg nem azt jelenti hogy oszejosztok(vagyis nem tudom mirol szolhattak az sms-ek).Es ha nem tudja mond el neki ,ha igazi barat akkor megert.Ha nem ert meg akk sem bisztos h nem igazi barat csak neki is tetszik.De ez h neki tetszik az semmi akkor lenne igazan baj ha szerelmes lenne bele.Szoval szerintem beszelj vele es ha nem erti meg akkor mindenkeppen a pasit hagyd ne a baratnot .Sose hagy el egy baratnot egy furfangos fiuert.Mindenkeppen beszelj a baratnoddel.Drukkolok neked!Puszi
2008. ápr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen. De a b.nom nem koltozott jo messze....

Tiszteletben tartottuk egymast es csendben epekedtunk...aztan eltelt par ev, en talalkoztam a fiuval neki akkor lettem volna erdekes de nekem mar nem volt az.

Most ujra megtalaltuk egymast(tizen sok ev utan). Egybol tudta ki vagyok...

A baratno mar nincs meg sajnos. A csendben elo vonzalom azonban valahol meg megvan.

Szoval nem kell feltetlenul materiazalni a dolgokat. Nem kell minden szerelemnek vagy vonzalomnak beteljesulnie. Adj idot magadnak es fogod latni merre alakulnak a dolgok.

2008. ápr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösz, de nekem csak tetszik (szép fiú), de nem vagyok belé szerelmes.Azt meghagyom a barátnőmnek...
2008. ápr. 24. 19:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!Van egy lakotarsam aki a baratnom(en is lany vagyok),a legjobb baratnom,erdekes mert az en pasim legjobb baratjaval jar.Sokszor megjegyezzuk hogy ma milyen jol nez ki a pasid...jol all neki ez a cipo stb.De ez eddig tart,akkor is ha a baratnomnek szep a fiuja es o is ugyanigy velekedik az enyemrol az nem baj.

Ugyesen irtad hogy meghagyod a szerelmet a baratnodnek,attol meg gondolhatod hogy szep a fiu,tetszhet is,de tovabb ne menj!

2008. máj. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!