Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami nagy hülyeséget csinált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami nagy hülyeséget csináltam? Annyira szégyenlem magam!

Figyelt kérdés

Ma délután el kellett vinnem egy könyvet az egyik barátnőmnek, és gondoltam biciklire pattanok. Viszont most kivételesen nem vettem fel melltartót a vékony ujjatlan alá, mert nem laknak messze, szóval ki venné észre? (Az ujjatlan nem átlátszó, rózsaszín csak az anyaga vékony, így csak akkor látszanak a bimbók, ha kemények.) Még bevallom élveztem is, mert amúgy sport mániás vagyok, és olyan melltartókat hordok, amikben meg sem moccannak. De aztán néhány pasi olyan fura fejjel nézett rám. :( Mosolyogtak és bámultak, amikor észrevettem, hogy ahogy mozogtak a melleim kemények lettek a bimbók. Te jó ég! :(( Eddig azt hittem, hogy normális formás melleim vanak, de most már tuti nem megyek ki melltartó nélkül az utcára. Biztosan azon mosolyogtak mennyire gázul néznek ki. 16L

Annyira szégyenlem magam... :'(



2013. aug. 16. 18:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
6%
Ez az első lépés az örömlány munkához
2013. aug. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"Eddig azt hittem, hogy normális formás melleim vanak, de most már tuti nem megyek ki melltartó nélkül az utcára. Biztosan azon mosolyogtak mennyire gázul néznek ki."

Az az egyetlen hülyeség, hogy ez az eszedbe jutott. Nyilván tetszett nekik a látvány, vagy legalább meglepődtek rajta :)

2013. aug. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Tetszett nekik tee....:D
2013. aug. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Lehet tetszett nekik? o.O Habár az még jobb lenne, mintha kiröhögnek. A pólón keresztül látszottak. :-(
2013. aug. 16. 18:10
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Dinka, végre valaki! :) Nyáron nincs is ennél igazibb látvány az utcán.
2013. aug. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is gyakran melltartó nélkül megyek az utcára, na és? Oké, nincsenek túl nagy melleim, amin a melltartó mondjuk dobna, de könyörgöm, 40 fokban az az undok ruhadarab? Fúj.

Szerintem ez nem gáz, és nincs mit szégyellned rajta. A pasik se azért néztek és mosolyogtak, mert gáz lenne, szerintem tetszett nekik, a férfiak általában szeretik a szabadon ugrándozó, hetykes bimbójú cickók látványát :D

2013. aug. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
89%
grr mentem volna szembe veled az utcán:$
2013. aug. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Csak a dinka csajok hiszik azt, hogy a megkeményedett bimbik cikik!

Isteniek, és nyugtasd meg magad: a tetszés jeleit láttad!

2013. aug. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ajajjj... dinkaként éltem eddig. :D Nagyon remélem, hogy igazatok van. Köszi a válaszokat! Ment a zöld. :)
2013. aug. 16. 19:59
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Holnap is tessék, és holnapután is, és tessék megtartani ezt a jószokást! Nagyon népszerű leszel, DE Mindig hzd ki magad büszkén, főleg ha kismellű csajszi vagy. Nagyon sokat dob az összbenyomáson a magabiztos nagyon tuti tartás. (cickó és testtartás is)
2013. aug. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!