Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami nagy hülyeséget csinált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami nagy hülyeséget csináltam? Annyira szégyenlem magam!

Figyelt kérdés

Ma délután el kellett vinnem egy könyvet az egyik barátnőmnek, és gondoltam biciklire pattanok. Viszont most kivételesen nem vettem fel melltartót a vékony ujjatlan alá, mert nem laknak messze, szóval ki venné észre? (Az ujjatlan nem átlátszó, rózsaszín csak az anyaga vékony, így csak akkor látszanak a bimbók, ha kemények.) Még bevallom élveztem is, mert amúgy sport mániás vagyok, és olyan melltartókat hordok, amikben meg sem moccannak. De aztán néhány pasi olyan fura fejjel nézett rám. :( Mosolyogtak és bámultak, amikor észrevettem, hogy ahogy mozogtak a melleim kemények lettek a bimbók. Te jó ég! :(( Eddig azt hittem, hogy normális formás melleim vanak, de most már tuti nem megyek ki melltartó nélkül az utcára. Biztosan azon mosolyogtak mennyire gázul néznek ki. 16L

Annyira szégyenlem magam... :'(



2013. aug. 16. 18:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A testtartásom már évek óta helyes. Hála a tánctanárnőmnek úgy járok, mint aki állandóan színpadon sétál. Ezen röhög az egész családom.
2013. aug. 16. 22:22
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Az behalás, fasza csaj lehetsz, nekem is megakadna rajtad a... kezem is.
2013. aug. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm 12-es! :) Nem vagyok az, de azért jól esik a zavarba ejtő bók. :)
2013. aug. 16. 22:44
 14/14 anonim ***** válasza:
es kiraly nem akarszaz en utcamban is meltarto nelkul setalnui vagy amit akarsz de meltarto nelkul 100% hogy nem rohogtek hanem csak jo dolgot latak es kesz bar nok nektek mi azon a nagydolog ha latok egy noi mellet hisz ti minden nap lasatok de a ferfiaknak nem mindennapos mondjuk van akinek a baratnoje mutogasa az szerencses
2013. szept. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!