Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetek terhes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Lefeküdtünk néhányszor a barátommal gumi nélkül, de ő azt mondta, h nem élvezett belém. Volt egy olyan, amikor kihúzta és rögtön jött is.

Most meg nemtudom hogy terhes vagyok e. Tegnap éjjel nagyon rosszul voltam, hányingeerem volt, de viszont éreztem azt is, h tele van a hasam cuccal.. Szoval nemtudom h az az miatt volt e. Meg ma meg kellett volna jönnie. Szerintetek jogos az aggódás? Lehetek terhes?


2013. aug. 16. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
lehetsz
2013. aug. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem védekeztek, lehetsz terhes, ez ilyen egyszerű. Csinálj tesztet.
2013. aug. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Védekezés nélkül dugtatok.


Így készül a gyerek. Lehetsz terhes.

2013. aug. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Mindenképp cdinálj tesztet mert simàn bent a pakliba
2013. aug. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahhoz,hogy a spermium eljusson a petéig kell legalább 72 óra. Mellesleg,szerintem csak az idegességtől voltál rosszul és ez végett is késhet.

Ha pedig gumi nélkül csináljátok,teherbe bírsz esni,mivel az előváladék is tartalmaz spermát.(erre nagyon minimális az esély)

18/L

2013. aug. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
5. Válaszoló ! Van kedved ismerkedni?
2013. aug. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mik mostanában a divatos nevek, de a Dzsénifert meg a Ráfájelt kerüld.
2013. aug. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!