Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem segíteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nancy08 kérdése:

Tudnátok nekem segíteni? Illetve a véleményetekre vagyok kíváncsi. Lehetek terhes, ha?!

Figyelt kérdés
Nem kell a húzz gumit, meg a védekezz és társaik, mert megtalállak, élve el is áslak! :) Szóval. Megjött a havim június 8-12ig azután pedig július 2-8ig. De jelen pillanatban augusztusban semmi híre nincs, hogy megjönne. Csináltam már 3 tesztet, mindegyik negatív. Ha esetleg mégis terhes vagyok, mikor foganhatott? Számoltam én már mindent, de valahogy sose jutottam semmire. Köszönöm a Válaszotokat!
2013. aug. 8. 18:48
 1/4 anonim válasza:
nőgyógyász
2013. aug. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a kérdés, hogy történt-e olyan eset, ami alapján teherbe eshettél...történt védekezés nélküli szex vagy felejtettél el bevenni tablettát?

ha igen, akkor lehetsz terhes


miért számít, hogy mikor fogant? több védekezési hiba volt, esetleg több partnerrel?

2013. aug. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Húzz gumit, védekezz! (Remélem az ásáshoz se értesz többet, mint a szexhez :P)
2013. aug. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sok fogyatekos........

Amugy csak erdekelt,hogy mi lehet a helyzet odabent. :) szo sincs tobb partnerrol! Eddig semmi problema sem volt ezzel. Nem mintha az baj lenne, ha laknanak a pocakban, csak azt sem tudnam, hogy fogjam fel. :) Sok kis takony pedig kimeljen mar meg attol,hogy provokal.... :) koszipuszi.

2013. aug. 9. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!