Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a nyomingerek, akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nyomingerek, akik nem tudnak barátnőt szerezni, azok miért a "lányok magas igényeire" fogják a dolgot?

Figyelt kérdés
Nem lehet, hogy az a baj, hogy ilyen fröcsögős, dühös, befordult világszemléletük van? Vagy esetleg az, hogy korlátoltak, és az egész női nemet tartják hibásnak a saját nyomorukért?
2013. aug. 17. 11:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
Mert mindig könnyebb kifogásokat keresni
2013. aug. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Első: Ez mondjuk jogos.
2013. aug. 17. 11:42
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
A lányok igényeire fogás részben igaz. Hiszen a nők magabiztos, jó társasági élményt nyújtó pasit akarnak. Csak éppen ezek nem kifejezetten vele született tulajdonságok, ha az ember kicsit erőt vesz magán gond nélkül tud olyan kisugárzást teremteni ami sok nő számára vonzó lehet. Szóval az önsajnálatot tényleg hülyeségnek tartom változtatni kéne és akkor lenne nőjük, de azért a nőket se kell félteni :) 23/F
2013. aug. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
65%
Az egó komályuk akkora, hogy nem veszik észre azt, ami valóban probléma. Akikről én innen eddig láttam képet egyikre se lehett ráfogni , hogy csak a külső miatt nincs nője.
2013. aug. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
én inkább sokszor azért ábrándulok ki h nem magas igényeik vannak hanem inkább minden szemetet összeszednek....
2013. aug. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Harmadik: Jó gondolatok.
2013. aug. 17. 11:45
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek tényleg nehéz becsajoznia.

Én is elég rondára sikeredtem,de én mindent megteszek,hogy vonzóbb legyek.

Sajnos még így is nehéz a nők közelébe jutnom,ezért nincs sok tapasztalatom velük.

De én nem szidom őket,nem az ő hibájuk,ha nem tudnak vonzódni hozzám.

Csak hát,akkor is vacak érzés:/

2013. aug. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
44%
Vagy lehet,hogy tényleg magasok azok az elvárások. :) Ezen is el kellene gondolkodni,illetve saját magamból kiindulva,nekem pl. a sikertelenségeket kivéve,amiből nagyon sok volt,azon kívül szinte érintkezésem nem is volt hölgyekkel.Tehát baráti körben sem,nem tudtam soha felszabadultan beszélgetni egy hölggyel sem szinte.Mert ha tetszett akkor nyilván zavarban éreztem magam,mostanában már egyszerűen nem érdekelnek a hölgyek,tudom hogy úgyis leszarják a fejem,így én is ezt teszem,és élem tovább az életem.Én is pontosan leszarom őket. :)
2013. aug. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%
Hát mert az sokkal, de sokkal egyszerűbb, mint a sarkukra állni, vagy egyáltalán változtatni.
2013. aug. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott h nem tartom magam nyomingernek és a kinézetem sem átlagos, viszont még is nehzen találok partnert ennek több oka van pl h nehezen nyílok meg az emberek felé kicsit gátlásos vagyok, persze ezt leszámítva bátran oda merek menni és beszélgetni, viszont egy bizonyos távolságot tartok az elején.... a másik meg ha úgy alakulna h randi, másik jobban megismerése, ott sem mindenki képes fenntartani az érdeklődésem és ezért hagyom a dolgot...a másik meg h nemsok időm van rá :D
2013. aug. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!