Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mitől jó pasi egy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mitől jó pasi egy jó pasi?

Figyelt kérdés

2013. aug. 18. 05:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Az én pasim nem kifejezetten jóképű (duci is, alacsony is), nem is veti fel a pénz, mégis szeretem, mert nekem jó pasi. :-) Azért, mert amiket itt leírogattunk, azok kb. stimmelnek. Én a magam részéről nem vagyok sem magasság, sem pedig pénzmániás, de ha az lennék, akkor be is ismerném.
2013. aug. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

én is lány vagyok és nekem se azok jönnek be, akik olyan nagyon jól néznek ki meg gazdagok (mint itt 1-2 ember (gondolom pasik) leírták)... :)

akibe legjobban beléeszerettem (és hiába, hogy szakítottunk már régen a mai napig is szeretem), egy duci, szegény, vállig érő hajú, számíítógépfüggő volt... de kedves volt, vicces és aranyos :)

2013. aug. 18. 23:56
 13/18 A kérdező kommentje:
és csak azért tettem fel a kérdést, mert egyik ismerősöm nem hitte el, hogy mi lányok nem csak a pénzre és a külsőre hajtunk...
2013. aug. 18. 23:57
 14/18 A kérdező kommentje:
és nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)
2013. aug. 18. 23:57
 15/18 anonim ***** válasza:

Belső tekintetében: van humorérzéke,nem buta mint a föld,lehet vele beszélgetni mindenféle témákról,tud véleményt alkotni,odafigyel rám.


Külső szempontok: legyen igényes önmagára (tisztálkodás,szőrtelenítés bizonyos helyeken,dezodor,a parfüm külön plusz pont nálam),jóképű,kellemes mély hangja van,szeret sportolni és ez látszik is rajta (én is sportőrült vagyok,nem tudok elképzelni magam mellett egy tunya alakot)


+ a kémia ami megkoronázza mindezt. Lehet hogy valaki megfelel az összes szempontnak,mégsem érzem azt hogy "micsoda jó pasi,tyűhaa" mert egyszerűen nincs meg a szikra közöttünk.

2013. aug. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Azok a fiuk irjak a negativ kommenteket, akik eleve nogyulolok, es csak a ribiket probaltak eddig befuzni, mert nekik csak a tokeletes, mesterkelt nok jonnek be.


Az en pasim nem magas, nem is kigyurt (hanem izmos es vekony, ami nekem nagyon bejon. Ezen kivul nem gazdag, de nem is ehezunk (bocsi ezert, tudom, hogy ez mar bun).


Nekem nagyon tetzik a karakteres ferfias arca.


Belsoleg pedig (mert az is fontos, nem kevesbe mint a kulso): Kedves, udvarias, intelligens, megerto, vicces, ferfias.


Persze vannak rossz tulajdonsagai is, de szerencsere nem veszes.

2013. aug. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Azok a fiuk irjak a negativ kommenteket, akik eleve nogyulolok, es csak a ribiket probaltak eddig befuzni, mert nekik csak a tokeletes, mesterkelt nok jonnek be."

Ez nagyon nem jött be, nálam speciel pont ez a kategória az egyetlen, amelyiknél soha nem is próbálkoztam. Az igazság az, h a legrendesebb, legnormálisabb lányoknak is csak a külső számít, hiába hisztek mást magatokról.

2013. aug. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy a pasi ne taszitson, ez igaz! Ettol meg nem kell film sztarnak lennie. De oszinten te jarnal egy lannyal akitol undorodsz?? Nekem kulsom alapjan sokkal menobb pasim is lehetne, de nekem o kell, meg amugyis tetszik. Olyan kis cuki :-))
2013. aug. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!