Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Talán, mert emo vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán, mert emo vagyok?

Figyelt kérdés
Voltam táborban (győri vagyok), és megtetszett egy nálam egy évvel fiatalabb srác. Mivel barátkozós típus vagyok, odamentem hozzá, normálisan bemutatkoztam. Elkezdtünk beszélgetni rockbandákról, meg hasonló témák voltak, szerintem ő sem érezte magát kényelmetlen szituban. De úgy annyi volt, az egész heti beszélgetés. Osztálytársaival is egész jól összeismerkedtem, de velük viszont az egész tábor alatt együtt lógtam. Egyik lánnyal nagyon jól kijövök és ő meg járt a fiúval. Azt mondta, hogy még megölelni sem merte őt. Engem ez nem zavarna, mindegy, nem ez a tárgy. Azt írta a lány, hogy a fiú nem tart szimpatikusnak. Nagyon jó emberismerő vagyok, nem láttam a srácon, hogy kerülni akarna. Amikor abbahagytuk a beszélgetést, az is miattam volt, mert a faházban, ahol aludtam, történt valami, és meg kellett néznem.

2013. aug. 18. 06:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a lány kamuzott,mert neki is bejön.
2013. aug. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ohh add le a srac telo szamat es felhicom, kideritem mi a szitu. Hogy is hivnak? Ha mar kerdezel akkor adjak hiheto, bizyos balaszt nemde? :/ Mert maskepp honnan a fenebol tudhatnank mi van a srac fejeben?!
2013. aug. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1-nél a pont.
2013. aug. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
eggyértelmü, a csaj koptatni akart, mert neki is bejön az a srác aki neked..
2013. aug. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
áhh. a kiscsaj fülig szerelmes az egyik osztálytársamba, és már alakulóban van a dolog:||
2013. aug. 18. 09:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor is egy légbőlkapott dolog, hogy nem tart szimpatikusnak.

Zárkózottabb, esetleg gátlásosabb, több kell neki, hogy közelebb engedjen magához, vagy ha közelebb is enged, akkor sem tudja jól kifejezni.

Van ilyen.

Lehet, hogy a srác is ilyen.

2013. aug. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!