Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mikor már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mikor már elég jól vagyok, akkor az ex valahogy mindíg megjelenik a képben valamilyen módon?

Figyelt kérdés
Mikor már úgy gondolom hátrahagytam ,hogy az egész a múlté . Nagyon fáraszt ez . Jó lenne már 100%-ban túllenni rajta .

2013. aug. 18. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
óh, hogy rohadnának meg ezek az exek, nekem is elegem van belőlük! lelkiszegény idióták
2013. aug. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van új kapcsolatod? Ha nincs, akkor törekedj rá és el fogod felejteni az exedet, hiába fog keresni.
2013. aug. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert nem tetted túl magad rajta.

Tudom, könnyű ezt mondani és nehéz megtenni, de: dolgozd fel és zárd le magadban - és akkor, ha megjelenik a képben, közömbös lesz, mint a többi ember, akivel a buszon utaztál a héten.

2013. aug. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az új dolog nem sikerült és csak egy nagy katasztrófát csináltam belőle , amitől már végül rosszul is lettem én magam is hát még a másik fél . :( Legszivesebben elvonulnék valahova jó messzire . Nem zártam le ,mert egyszerűen sokminden kimondatlanul maradt bennem , ez az őrületbe kergetett, hogy még csak meg sem mondhatom amit gondolok és érzek , és mit sérelmezek . Szóval ez is egy nagy gond . A legjobb az lenne ,ha megjelenne egy olyan valaki aki úgy álna valamihez velem kapcsolatban ,hogy na csak lazán ,de kedvesen , érezzük csak jól magunkat . Ne legyen semmi véressen komoly , kell valaki de képtelen vagyok sokat adni ,mert kivagyok még mindíg érzelmileg és kedves vagyok meg törődő , de nagyon komplikált és sok sok türelem kell hozzám . Sokmindent hülyeséget is el kell viselni tőlem , de ez mind ilyen harc féle , mert félek magam kiszolgáktatni . Szóval nem hiszem ,hogy csak úgy fog pottyani az égből egy megértő, kedves de férfias , határozott férfi aki sok türelemmel lenne velem ,hogy én végre normálisan tudjak hozzáállni egy kapcsolathoz ,meg a mésik emberhez .


Ezért gondoltam ,hogy jobb most ha magam leszek , nem megy nekem pillanatnyilag semmi senkivel . Ilyen álomherceg meg nem fog kinőni a semmiből . Ezek az érzelmi dolgok , nagyon meg tudják az embert viselni . :/

2013. aug. 18. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!